RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,06
82.120
16,243
5,04
5,08
0,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

https://lider.media/aktualno/biznis-i-politika/hrvatska/ovako-ce-imperial-riviera-nagraditi-zaposlenike-za-uspjesno-odraden-posao/

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


A i jedino stvarno jeftino što se nudi su oni apartmani sa 2* koji ako sam dobro shvatio idu u povijest (zasluženo) ove zime. Ostalo što sam gledao vrlo brzo dođe za noć za peteročlanu obitelj sa 50% popusta na 200-300€… Nije baš ni najjeftinije. A ne bi me čudilo da dobar dio ljudi što rezervira po ovoj ponudi uz ova 3 dana dodaju još 3 dana po punoj cijeni pa to onda više nije 50% nego 25% popusta…

Lanterna apartmani, nažalost još ne.
760 apartmana ceka novi zakon jer zemljište je u sporu s državom i da zakon bude s 1.1. od projekta ništa bar 5 godina.
Čak je i ok popunjeno, ak nije to to.
Ide sad Tamaris u ažuriranje pa ćemo vidjeti hoće se moći povezati uređenje s apartmanima.

“Iako je cijela Hrvatska ove sezone ostvarila slabiju popunjenost u kampovima, to nije slučaj i u Funtani, a najviše zahvaljujući novootvorenom „Istra Premium camping resortu“ koji je zabilježio 73% više dolazaka i 40% više noćenja u odnosu na godinu ranije.”

Zanimljivo je da je na RIVP sada preko 1 mil.kuna prometa, što je više od pola ukupnog prometa ZSE.

Ignore: KressoM, delux

https://istarski.hr/node/58381-valamar-uredio-selo-za-vilenjake-piratsku-kucu-i-histri-island


54.000 dionica u komadu! (2 miljuna kuna!)

sad sam išao pogledati ima li promjena i vidi se da je taj iznos kupio PBZ račun koji je tom kupnjom skočio sa 10.-og na 9.-o mjesto u top10!

“Zbog svega toga bilo bi lijepo da prestane kuknjava i plač nad lošom sezonom koja to po niti jednom pokazatelju nije. To što netko nije došao do gosta jer se tom poslu nije dovoljno posvetio i u njega uložio, pa zato nije zaradio koliko je planirao, nije razlog da nacija ne spava.”

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/prava-istina-iza-dramaticnih-naslova-o-propasti-hrvatskog-turizma/9229505/

Bakić je jedan od jačih prodavača, u zadnja 2 mjeseca skoro 200.000 komada manje

Ako Bakic izlazi, sve je jasno….


Ako Bakic izlazi, sve je jasno….

Jasno je jedino da netko drugi ulazi …. a uvijek netko izlazi, netko ulazi, svako iz svojih razloga …. zašto g. Bakić izlazi, to samo on zna … a ako i Vi kolega znate, onda nam molim razjasnite … ovako je to samo još jedno u nizu ničim potkrijepljenih izjava tipa … zaključite sami ….


Ako Bakic izlazi, sve je jasno….

Npr. jasno je da i Varteks i DDJH trebaju dokapitalizacije i da je upitno tko ce upumpati novac ako nece on..jedan od mogucih razloga zar ne?

Kakav je to pad Valamara? Zbog Bakića ili?

New Report

Close