RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,02
2.058
410
5,04
5,06
-0,79%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

54.000 dionica u komadu! (2 miljuna kuna!)

Netko se dobro iskrcao i ovdje i na ARNT


Netko se dobro iskrcao i ovdje i na ARNT

Ma to je dogovoreni prekrcaj…zato su valjda i spustili cijenu na ovu razinu. Bit će zanimljivo vidjeti tko je dokupio.

Ignore: KressoM, delux

Ako bih morao pogadati rekao bih trezor..

https://www.valamar.com/hr/top-vikend-ponude

.evo HR turizma, -50% u špici sezone 😁

.ode sve u pm…

Ode sve u p.m. već 6-u godinu za redom. Svake godine isto. Dosadni ste.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Gledam i ne vjerujem… po ovoj cijeni prosle godine u privatnom smjestaju niti “supa” apartmana nije bilo!

https://www.valamar.com/hr/rezervacije?obj=34,126672

@pongo
lupetaš bez veze
malo gore ti je avax objavio post iz kojeg se vidi da je valamar imao rast prošli kvartal, čak i u kišovitom svibnju u SVIM segmentima, od prihoda, prosječne cijene do ostvarenih noćenja! zato prestani lupetati, a pogotovo ne miješati hotele s privatnim smještajem koji je u zadnje 3 godine povećao broj kreveta za 140.000! gostiju dakle nema manje čak ni u privatnom smještaju, nego je veći broj kreveta pa je manja prosječna popunjenost jer je broj gostiju cca isti kao lani!

@persuric
Ne vikati!!! Ne pričati bez veze…!!! Imam kucu na moru, ne iznajmljujem i nikada se niti nece dok sam ja ziv!
Samo sam htio usporediti da su kod nas u Zaboricu iznajmljivali svasta za toliko novaca, bez ikakvih sadrzaja, bazena hrane itd…. dakle imas “supa” apartman i sunce i more! Eto kolega moj dragi toliko od mene… a Vi sada pogledajte moj link koji sam odabrao, cijenu, sto se sve nudi, uredenost i ostalo pa usporedite. Onda meni ponovno napisite da lupetam, necu se ljutiti. Inace imam dionice i nisu na prodaju!!!!

Kolega avax je napisao sto je vise nego ocigledno! Samo meni nije jasno da jedan Valamar u kolovozu daje popust 50%??? To mene brine, znaju oni sto rade, a mi mozemo iz toga naslutiti i zakljucivati kako tko zeli!

@pongo
Taj link što si stavio je stvarno dobra ponuda od Valamara, bolje da su spustili cijenu i popunili hotel nego da nisu popunjeni a ljeto je.
Da sam znao uzeo bi si sobu u Valamaru u Poreču,moram u Pulu na par dana pa sam uzeo neki studio apartman za 60 Eura i još dobro prošao. Pare na Jadranu ostavljam samo ako moram, sve više ljudi koje znam biraju radije Barcelonu nego “Tučepe”…

@tizian
Mislim da sam gore negdje napisao da sigurno znaju sto rade! Ali da je za taj hotel, uz sve sto se nudi apartman u kolovozu 106eura, to me bacilo na terasu na leda! Bio sam tamo pa mislim da znam o cemu pricam, a mozda i ne!

New Report

Close