RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,07
24.105
4,754
5,06
5,10
-1,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da, gospodo ali usporedjivati Belgiju i Hrvatsku je isto kao Mercedesa i yugo 45. Usporedite njihov standard, place, trziste kapitala, pa stavite u isti kos s nama.

Dobili ste par činjenica a ne analize. Uspoređujte kako vam drago.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Jel bio netko na skupštini da prenese atmosferu?

na 39,70 kn je i skriveni prodajni nalog pa je tamo ukupno 19.526 dionica

izgleda da fondovi do daljnjega neće kupovati preko 40 kn….s druge strane, kad dođe ex.div.day cijena će pasti za tu 1 kn, možda i više….prodati prije srijede ili čekati, trejdersko je pitanje sad?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

U medjuvremenu smo vec cjenovno pali za iznos dividende, nije trebalo cekati bas ex-div day. Svejedno.


U medjuvremenu smo vec cjenovno pali za iznos dividende, nije trebalo cekati bas ex-div day. Svejedno.

meni izgleda da će to u srijedu završiti oko 38 kn.će da vidimo


U medjuvremenu smo vec cjenovno pali za iznos dividende, nije trebalo cekati bas ex-div day. Svejedno.

Da, ali i dionica je narasla za 5-6 dividendi (ca 1 kn

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



U medjuvremenu smo vec cjenovno pali za iznos dividende, nije trebalo cekati bas ex-div day. Svejedno.

meni izgleda da će to u srijedu završiti oko 38 kn.će da vidimo
[/quote]
Ne bi trebalo. Prilicno je znacajan otpor na 39. Moglo bi i u suprotnom smjeru, odluce li tako fondovi.




U medjuvremenu smo vec cjenovno pali za iznos dividende, nije trebalo cekati bas ex-div day. Svejedno.

meni izgleda da će to u srijedu završiti oko 38 kn.će da vidimo
[/quote]
Ne bi trebalo. Prilicno je znacajan otpor na 39. Moglo bi i u suprotnom smjeru, odluce li tako fondovi.
[/quote]

bojim se da će u srijedu kupnja samo nestati i da će krenuti prodavanje po “daj što daš”

ima li se gdje za pročitati nekakav rezime sa skupštine?

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

može li mi netko potvrditi: kupnja dionice danas daje dividendu,a ako prodam sutra svejedno dobivam ja dividendu a ne onaj tko kupi od mene? hvala


može li mi netko potvrditi: kupnja dionice danas daje dividendu,a ako prodam sutra svejedno dobivam ja dividendu a ne onaj tko kupi od mene? hvala

Tako je. Kupiš li danas pa prodaš sutra, dobit ćeš dividendu.

DIVIDENDA – šlag na torti

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close