RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,12
2.509
490
5,12
5,16
0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


upozorenje je da je tržište ipak nešto prepoznalo …

koje tržište? ZSE? hahaha, daj nas nemoj….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Izgleda da tržište reagira na loše turističke booking brojke.

Hahahhaha, a komedije! Ne znam što je smješnije, jel”tržište” ili “loše booking brojke”, ili naši “analitičari” i “investitori” ili sve to skupa… Hahahha….

Nije nam bila dovoljna srpanjska rupa, evo sad imamo i ožujsku… Hahahahha…

I onda kad svi ovi “znalci” OPET budu u krivu, nikom ništa. Izmislit će nešto novo i opet neće bit u pravu. Al nema veze, naše efikasno “tržište” reagira ko švicarski satić…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Hahahhaha, a komedije! Ne znam što je smješnije, jel"tržište" ili "loše booking brojke", ili naši "analitičari" i "investitori" ili sve to skupa… Hahahha….

Nije nam bila dovoljna srpanjska rupa, evo sad imamo i ožujsku… Hahahahha…

I onda kad svi ovi "znalci" OPET budu u krivu, nikom ništa. Izmislit će nešto novo i opet neće bit u pravu. Al nema veze, naše efikasno "tržište" reagira ko švicarski satić…

a tek kada krene rupa u apartmanskom dijelu….a država i banke stvorile balončinu

Al nema veze, naše efikasno “tržište” reagira ko švicarski satić…
a tek kada krene rupa u apartmanskom dijelu….a država i banke stvorile balončinu

hahahahaha koliko ja njušim nahebali smo no nemojte biti pesimisti. plenković veli da je sve dobro hahahaha


Hahahhaha, a komedije! Ne znam što je smješnije, jel"tržište" ili "loše booking brojke", ili naši "analitičari" i "investitori" ili sve to skupa… Hahahha….

Nije nam bila dovoljna srpanjska rupa, evo sad imamo i ožujsku… Hahahahha…

I onda kad svi ovi "znalci" OPET budu u krivu, nikom ništa. Izmislit će nešto novo i opet neće bit u pravu. Al nema veze, naše efikasno "tržište" reagira ko švicarski satić…

krešoje budi optimista vjeruj u optimizam mene još drži prognoza da će crobex/burza imati nagli skok
tak su dali prognozu poznati dečki. Ako bude tako pitam se kome ćemo svi onda prodati


Obavijest o sklapanju ugovora sa TUI UK za 2019. godinu
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/rpaJRDpEQU6TDbCNTjiFoA==.pdf
Zvijezda među onima koji će u iduće tri godine koristiti potpore za ulaganja je vodeća hrvatska turistička kompanija Valamar Riviera. Vrijednost njenih prijavljenih projekata u Poreču od 1,1 milijardu kuna čini i najveći dio ukupnog iznosa predstavljenih projekata.

Metaloprerađivač s državnom potporom do 185 novih radnika


Već ovo ljeto u funkciji će biti projekti kamp Istra s 5 zvjezdica i prvi obiteljski hotel s 5 zvjezdica Marea, a u pripremi je i projekt ulaganja u hotelske i kongresne kapacitete kojim Valamar namjerava u Poreču osigurati cjelogodišnje poslovanje. Valamar će tim projektima otvoriti 15 novih radnih mjesta i moći povući najviše 140 milijuna kuna poticaja. Iako je ovaj put turistički sektor predvodnik u ulaganjima ministar Darko Horvat izdvaja industriju kao favorita kojeg država želi ohrabriti u razvoju.

Ugovorom je djelomično riješena popunjenost za 2019


TUI je u problemima,kako se meni cini!Pogledajte godisnje izvjesce!
Cijena dionice u mjesec dana pala sa 13.77 EUR na 9.4 EUR-a!
Ne mozete “prevariti trziste”.Izgleda da i uz Trezor cijena prilicno pada!

tko kupuje sve ove količine koje dolaze na prodaju??


tko kupuje sve ove količine koje dolaze na prodaju??

Mozda najvise kupuje Trezor?Sto Vi mislite?



Obavijest o sklapanju ugovora sa TUI UK za 2019. godinu
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/rpaJRDpEQU6TDbCNTjiFoA==.pdf
Zvijezda među onima koji će u iduće tri godine koristiti potpore za ulaganja je vodeća hrvatska turistička kompanija Valamar Riviera. Vrijednost njenih prijavljenih projekata u Poreču od 1,1 milijardu kuna čini i najveći dio ukupnog iznosa predstavljenih projekata.

Metaloprerađivač s državnom potporom do 185 novih radnika


Već ovo ljeto u funkciji će biti projekti kamp Istra s 5 zvjezdica i prvi obiteljski hotel s 5 zvjezdica Marea, a u pripremi je i projekt ulaganja u hotelske i kongresne kapacitete kojim Valamar namjerava u Poreču osigurati cjelogodišnje poslovanje. Valamar će tim projektima otvoriti 15 novih radnih mjesta i moći povući najviše 140 milijuna kuna poticaja. Iako je ovaj put turistički sektor predvodnik u ulaganjima ministar Darko Horvat izdvaja industriju kao favorita kojeg država želi ohrabriti u razvoju.

Ugovorom je djelomično riješena popunjenost za 2019


TUI je u problemima,kako se meni cini!Pogledajte godisnje izvjesce!
Cijena dionice u mjesec dana pala sa 13.77 EUR na 9.4 EUR-a!
Ne mozete "prevariti trziste".Izgleda da i uz Trezor cijena prilicno pada!
[/quote]

Znači, oni koji prodaju su pametni i informirani, a oni koji kupuju nisu? Kupci niti išta prate, niti znaju, samo kupuju?

ne kupuje samo trezor, prevelika je količina
danas sam i ja kupovao.
da sam barem sve dokupe imao po današnjom cijeni.
vrlo sam zadovoljan današnjom kupnjom.

poštovani,a tko je kupio onih 150 000 komada dali se je saznalo

New Report

Close