RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,11
33.556
6,564
5,10
5,16
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mislim da to ide još dolje prema TA, Šta vi mislite?

ZSE i TA? Daj nas nemoj….

Ignore: KressoM, delux


Dno ce biti nakon dostizanja "zlatnog reza" po fibonacci omjeru i to ce biti najbolja kupnja u 2019.

A od kud potezes fibbo? Ne moze se gledati skupa onaj dio grafa kad je RIVP bio samo Rivijera, i drugi dio u kojem je to komplet Valamar.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Mislim da to ide još dolje prema TA, Šta vi mislite?

Svakako je vidljivo da je u silaznom kanalu od tamo kraja 2017., a cijena zasada i ravnomjerno prati kanal. Ono sto je po meni cak i vise zabrinjavajuce je sto sve to prati konstantni pad volumena.
[/quote]

Kakav konstantni pad volumena?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."




Mislim da to ide još dolje prema TA, Šta vi mislite?

Svakako je vidljivo da je u silaznom kanalu od tamo kraja 2017., a cijena zasada i ravnomjerno prati kanal. Ono sto je po meni cak i vise zabrinjavajuce je sto sve to prati konstantni pad volumena.
[/quote]

Kakav konstantni pad volumena?
[/quote]

Pogledajte grafove u periodu od 2017. do danas

Grafovi na ZSE ne igraju neku ulogu. Pred nama je predsezona, Uskrs, 1.maj, Duhovi, glavna sezona pa posezona…To je ono što će odrediti kretanje dionice, a obzirom na to što je pred nama, puno su veće šanse da će cijena s ovih 33 kn krenuti prema gore nego prema dolje.

Ignore: KressoM, delux


Grafovi na ZSE ne igraju neku ulogu. Pred nama je predsezona, Uskrs, 1.maj, Duhovi, glavna sezona pa posezona…To je ono što će odrediti kretanje dionice, a obzirom na to što je pred nama, puno su veće šanse da će cijena s ovih 33 kn krenuti prema gore nego prema dolje.

Polako,jos nisu objavljeni poslovni rezultati niti za 2018 godinu!

@bisakovi
ovdje se cijena formira na racun bookinga za ovu godinu, 2018 je vec izracunata tamo negdje u 10 mjesecu



@bisakovi

ovdje se cijena formira na racun bookinga za ovu godinu, 2018 je vec izracunata tamo negdje u 10 mjesecu

Naš stručnjak za booking koji već godinama izvrsno prognozira booking gledajući iz svog naslonjača. Jednostavno čovjek ima feeling. Nepogrešiv.

7.7.2016.:


samo ću ti reći da jedva čekam kraj 10 mjeseca da vidim kakva je sezona zapravo, i nadam se da će rasturiti, treba nam, za državu, za optimizam i sve….
al prema svom nahođenju gdje sam kontaktirao xy društva u RH, za razliku od prošle godine, mislim da je slabiji booking

Znači, pred 3 godine si u srpnju omašio booking, kad je sezona već cvjetala, a sad znaš već u ožujku. Pa ti si fenomen, dečko. Već godinama trubiš isto, oćeš li već jednom pogoditi? Zar toliko boli propušteno ulaganje da se i toliko godina nakon grizeš zbog toga?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

@KressoM
Ti samo cekas da ja nesto komentiram?, pre dobroooo

uopce me ne boli jer nikada nisam razmatrao ulaganje u RIVP



@bisakovi

ovdje se cijena formira na racun bookinga za ovu godinu, 2018 je vec izracunata tamo negdje u 10 mjesecu

Znaci,po Vama su godisnja izvjesca nepotrebna?
Kada je tako,informirajte nas kakvi su poslovni rezultati za 2018 godinu?
Dali ste vec “izracunali” kakvi su poslovni rezultati za 2019 godinu “na osnovu bookinga”?
Imamo i mi “svog vidovitog Milana”!





Mislim da to ide još dolje prema TA, Šta vi mislite?

Svakako je vidljivo da je u silaznom kanalu od tamo kraja 2017., a cijena zasada i ravnomjerno prati kanal. Ono sto je po meni cak i vise zabrinjavajuce je sto sve to prati konstantni pad volumena.
[/quote]

Kakav konstantni pad volumena?
[/quote]

Pogledajte grafove u periodu od 2017. do danas
[/quote]

Pa pogledaj i reci gdje je taj pad volumena. Svasta…

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

https://valamar-riviera.com/pdfjs/viewer.html?file=/media/236315/viv-magazin-veljaca-ozujak-2019.pdf

Ponuđeni doživljaji na ključnim turističkim sajmovima, Njemačka i Nizozemska (najjači camping gosti).

New Report

Close