RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,16
52
10
5,12
5,16
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Gosin plavi čemu nervoza..ako mene pitate pripremite se za jači zaron u narednom periodu.. Kad Bariq proda tad treba kupiti..

No pain no Game


Sudeći po trgovanju, sutra još niže i tako dalje…
Do kada ? Postaje sve jeftinije i jeftinije, može li to potaknuti nove kupce
ili čekaju uzlazne trendove.

Barikb a kaj veli roger ili uprava valamara jer ovo pitaj boga gdje će se zaustaviti i kolika bu divka


Sto Vam vrijedi “divka” od 1-2%(ako je uopce bude) kada cijena dionice padne 30-40%?
Meni je logika “nekih forumasa” apsolutno neshvatljiva!


Normalno je to razmišljanje soc balkanism brain poduzetnika. Zamrči lovu na račun radnika. Pa se žale što nema kuhara /konobara za slijedeću sezonu. Kratkorocno razmišljsnje i prije ove krize manjka osoblja je odlika puno njih u primorju. Ovo treba biti pravilo ponašanja a ne iznimka. Vrlodobro znam kako djeluje nagrada za dobar rad. Dugoročno je ulaganje u ljudstvo u konačnici najisplativije. Bez obzira na branšu.

To pogotovo stoji kad se radi o velikim sustavima, onda ti briga o tolikoj radnoj snazi mora biti prioritet jer ne možeš razvijati strategiju razvoja, kvalitetu poslovanja i podizati cijene svojih usluga s potplaćenim radnicima koji jedva čekaju otići iz firme, tako da je ovo pravi put.

Ignore: KressoM, delux

Barički si nam nervozan malo?! Ti si sjajan pokazatelj..kao najveći fun dionice, optimista kad ti postaneš mali medo tad krece turn around, kako vidimo da se ti spremas u dokup, znači da je točka obrata jos daleko od pred nama..dobar je znak sto si nervozan..znači da smo ipak malo bliže toj točki..

No pain no Game

Mislim da to ide još dolje prema TA, Šta vi mislite?


Mislim da to ide još dolje prema TA, Šta vi mislite?

Ides. Kolika salica s drskom! Samo da drska izdrzi. 🙂
Inace, na tom grafu su dvije razlicite dionice. Prva je Rivijera a druga Valamar.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Zasto su barikovi komentari uvijek na kontroli….

Valjda ce izdrzati jer smo na skliskom terenu,ako ostanemo ispod 200MA 25 nam ne gine.

Dno ce biti nakon dostizanja “zlatnog reza” po fibonacci omjeru i to ce biti najbolja kupnja u 2019.


Mislim da to ide još dolje prema TA, Šta vi mislite?

Ne znam kuda će dionica. Može i malo dolje i puno više prema gore. A može i oststi tu negdje. Stvarno nemam pojma. Samo vidoviti Milan može znati.

Ali mislim da onaj tko uopće i spomene TA na ZSE nema pojma koliko nema pojma o ničemu.


Mislim da to ide još dolje prema TA, Šta vi mislite?

Svakako je vidljivo da je u silaznom kanalu od tamo kraja 2017., a cijena zasada i ravnomjerno prati kanal. Ono sto je po meni cak i vise zabrinjavajuce je sto sve to prati konstantni pad volumena.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/gosti-s-najvaznijeg-trzista-turistickim-radnicima-ce-testirati-zivce-do-zadnjeg-trenutka/8403647/

New Report

Close