RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,10
67.888
13,299
5,06
5,10
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo RIVP vec blizu 30 kuna.Italija,UK,a sada vec veliko usporavanje rasta u Njemackoj cini svoje.
Na zalost,turizam kod recesija,kriza i usporavanja rasta,strada medu prvima.
Ostaje nam za pratiti do koje razine ce cijena padati i kako ce se Trezor ponasati?


Evo RIVP vec blizu 30 kuna.Italija,UK,a sada vec veliko usporavanje rasta u Njemackoj cini svoje.
Na zalost,turizam kod recesija,kriza i usporavanja rasta,strada medu prvima.
Ostaje nam za pratiti do koje razine ce cijena padati i kako ce se Trezor ponasati?

strasno, evo cujem venecuela šalje pomoc italiji i njemackoj, nemaju sto da jedu a kamoli da na putovanja pomišljaju

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Citiram:
“Da se iza brda valja nevolja za Hrvatsku pokazuju i nedavne korekcije rasta Međunarodnog monetarnog fonda, ali i Europske komisije. Nijedna od te dvije institucije ne očekuje puno od njemačkog i talijanskog gospodarstva, naših najvećih trgovinskih partnera. Usporavanje industrije u Njemačkoj i recesija u Italiji mogli bi snažno pogoditi izvoznike u Hrvatskoj, ali poremećaj bi se mogao osjetiti i u turizmu. Ako Talijani i Nijemci primijete pad standarda, mogli bi izabrati jeftinije turističke destinacije poput Turske što bi se moglo negativno odraziti na granu koja Hrvatskoj donosi više od 17 posto gospodarskih aktivnosti. Iako se Hrvatskoj i dalje prognozira rast od 2,7 posto u tekućoj godini, čak i Ekonomski institut Zagreb upozorava da se treba računati na kontrakciju. Uvjereni su da se ona dogodila već u prošloj godini pa su tako objavili da je u cijeloj 2018. BDP rastao svega 2,3 posto.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/biznis/hrvatska-je-slaba-a-stize-nova-kriza-1300264http://www.vecernji.hr

@bisakovi
Na vasu zalost, valamar buking nikad bolji. Zapravo dosad rekordan. Nadajte se losoj godini. Nada posljednja umire.


I novi dug!I recesija u Italiji!Dug uvijek zaboravite,a to se mora vratiti sa kamatama,zar ne?Kupuje se i renovira sa novim i novim kreditima!Do kada? I "Todex" je super poslovao,ali nitko se nije obazirao na dug i sto se dogodilo?

Molio bih Vas ukoliko možete analizirati dug Adrisa bilo po veličini bilo po ročnosti bilo po zaradi i usporediti ga sa dugom RIVP. Adrisu slobodno možete od duga odbiti novac i kratkotrajnu financijsku imovinu.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi



@bisakovi

Na vasu zalost, valamar buking nikad bolji. Zapravo dosad rekordan. Nadajte se losoj godini. Nada posljednja umire.

Dali Vi gledate cijenu na burzi?
Sto Vam to investitori “porucuju”?
Nista se ja ne nadam.Ja nemam dionicu pa mogu mirno “rasudivati”!


Bisakovi ne znam dal namjerno trolate ili ne znate, ali ova dionica nikada nije imala vrijednost od 15 kuna. To je sve bilo prije spajanja sa VLHO. Dajte se malo educirajte prije iznošenje takovih gluposti. U KORFu i VLHO sam od 2009. tako da znam šta pričam, a Vi ste možda neke stvari previdili zbog vremenske razlike😁

rivp je bio na burzi po par kuna i za vrijeme vlho i korfa a jedno vrijeme i povučen sa burze pa onda opet vraćen jer je vjerojatno uprava ipak odlučila da se korf-r-a i vlho-r-a ipak objedine u rivp koji i danas ima tu oznaku. Špekuliralo se je i razmišljalo da će se sve objediniti u Valamar holding vlho-r-a.
Koliko se sjećam rivp je u ono vrijeme bila potpuno netransparentna dionica u odnosu na korf/vlho.
vjerojatno se i danas mogu pronaći ti podaci na bakićevom blogu.

@ bisakovi
Tezak je kruh tamo u pecalbi. Svaki je dan – godina. Pa onda masta radi. Mora to dolje. Treba to dolje. Daj Boze dolje, pa vidis li kako mi je. Necu moci jos dugo ovdje.

A valamar booking samo buja. Sto ces.


@ bisakovi
Tezak je kruh tamo u pecalbi. Svaki je dan – godina. Pa onda masta radi. Mora to dolje. Treba to dolje. Daj Boze dolje, pa vidis li kako mi je. Necu moci jos dugo ovdje.

A valamar booking samo buja. Sto ces.


Ajme ,koji nepovezan i konfuzan post?Na nivou malog djeteta kojemu “uzimaju igracku”,he ,he!
Vama je sezona 2019 vec zavrsila ,vise nego uspjesno, prije nego je pocela,zar ne?Neka,u nadi je sve!
Ma zelim Vam sve najbolje i veliku zaradu.Ja samo iznosim svoj stav i misljenje i to pokusavam potkrijepiti cinjenicama.
Netko od nas dvojice nije u pravu,zar ne?Tko,to ce burza pokazati!

valamar je vjerojatno za ovu godinu miran a u 2019 amere i eu ne će još zahvatiti recesija a za 2020 svijet će doći u normalu bisakovi vjerojatno gleda u daleju budućnost kada su u podatke unašani predviđeno fedovo podizanje kamata a sad će malo ići popravljanje podataka

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/eu-trzista-otvaranje-burze-rastu-drugi-dan-zaredom-55254 [hrportfolio.hr]

Zbog cega porec ima u prvom mjesecu duplo manje dolazaka jel se tamo nesto obnavlja pa je to razlog ili ?

Ignore : renči


Zbog cega porec ima u prvom mjesecu duplo manje dolazaka jel se tamo nesto obnavlja pa je to razlog ili ?

možda europsko prvenstvo u rukometu prošle godine 😀

New Report

Close