RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,10
67.888
13,299
5,06
5,10
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ako ameri kupe agrokor vjerujem da će ameri željeti kupiti i valamar kad nam poraste investicijski rejting bit će kupaca i letjet će purani.

ameri žele kupiti agrokor jer će ga dobiti jeftino jer je firma već 2 godine u velikoj krizi, s nesređenom vlasničkom strukturom…zato ga žele kupiti, konsolidirati i zaraditi na porastu cijene….kod valamara nema ničega od tih diskontirajućih faktora, a ameri ne kupuju za 1 nešto što vrijedi 1

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

dokazujemo da smo siguran partner i amerima i izraelu-avioni što dokazuje i izgradnja LNG terminala koji za sada izgleda sa gubicima ali ameri će znati zaštititi svoje interese u lng i na CRO obali gdje u hotelima ne će biti recesije jer recimo valamar već sada rasprodaje svoje kapacitete za ovu godinu sa potpisanim ugovorima pa zato i mogu u kredite a preko agrokora ameri će zaštititi i mnoge druge interese u CRO.
Sve je politika/trgovina i ne zaboravite da izgleda CRO ide na izbore na jesen ove godine a iza toga i ameri i burze će rasti pa čak i u CRO. Iako su u Globusu rekli da ne prodaju valamar vlasnici će to ipak prodati povoljnom kupcu/partneru/amerima. Investicijski rejting je sve bliže,izbori za EU isto tako

Stižu strani investitori…nova stara mantra tržišta kapitala..samo da napune kovčege i eto ih i u ovoj rajskoj zemlji za zaradit..

No pain no Game


Stižu strani investitori…nova stara mantra tržišta kapitala..samo da napune kovčege i eto ih i u ovoj rajskoj zemlji za zaradit..

cro i jeste rajska zemlja a lova se odavna ne drži u kovčezima
ajmo roger malo optimizma nismo samo mi hrvati lopovi problem je u tome što su drugi veći od nas pa krenimo u financijski rat/opismenjavanje jer domovinski smo znalački dobili

ekipa, s obzirom da će i sljedeća sezona biti rekordna (mislim da je to već sada jasno), kakve su vaše procjene za dokup na 34 kn? možda ima i neki iskusniji ‘tehničar’ da nas prosvijetli?
meni se čini da bi moglo još dolje ali nemam znanja iz TA niti knjigu dioničara da vidim ‘širu sliku’

Barikb, ti preskoči ovaj put ok?


ekipa, s obzirom da će i sljedeća sezona biti rekordna (mislim da je to već sada jasno), kakve su vaše procjene za dokup na 34 kn? možda ima i neki iskusniji ‘tehničar’ da nas prosvijetli?
meni se čini da bi moglo još dolje ali nemam znanja iz TA niti knjigu dioničara da vidim ‘širu sliku’

U odnosu na cijenu od 34 kune ja mislim da bi kratkoročno moglo rasti ili padati ili ostati na istoj cijeni, a dugoročno će sigurno ili rasti ili padati ili ostati na istoj cijeni. To ti je ono, ziher.

E sad, ako hoćeš TA, mogu ti i to skicirati. Čim mi se nećak vrati iz vrtića, reć ću mu da mi nacrta linije na grafu.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

@Krešo

tvoj doprinos, nemjerljiv i neprocjenjiv kao i uvijek

@ accountant
Pisao sam o razlozima zašto mislim da će biti i jeftinije.. (ispod 30)Trend je padajući od 9 mj 2017…jasno se vidi kanal. Kad i ako iskočimo iz nekog razloga iz tog kanala to ce značiti da se trend mijenja i tad sam spreman reagirati na nove postavke. Da ne vjerujem da ce to jednom doci, ne bih ovo ni pratio.

No pain no Game


@ accountant
Pisao sam o razlozima zašto mislim da će biti i jeftinije.. Trend je padajući od 9 mj 2017…jasno se vidi kanal. Kad i ako iskočimo iz nekog razloga iz tog kanala to ce značiti da se trend mijenja i tad sam spreman reagirati na nove postavke. Da ne vjerujem da ce to jednom doci, ne bih ovo ni pratio.

točno roger samo tako realno/optimistično

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/RIVP_stjecanje_otpustanje_2019__72201993328.pdf

Evo novih tek 1.210 komada u trezoru.
Dakle kupac paketića od 150.000 komada definitivno nije trezor, nego drugi kupac.

wanted
traži se gdje je završila poveća količina valamarovih dionica
molimo poštenog kupca da se javi jer to bi riješilo daljnje padanje dionice

ujedno molim da se ne piše da dionica vrijedi 200 kn jer to sigurno nije moguće



http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/REKORDNA-ULAGANJA-Valamar-Carolina-dobiva-12-bazena-i-wellness-centar

15 novih bazena u Valamaru na Rabu.
Sjajne vijesti, značajno za atraktivnost i sve bolju ponudu.
Važan dodatni prodajni kanal, novi britanski gosti.


I novi dug!I recesija u Italiji!Dug uvijek zaboravite,a to se mora vratiti sa kamatama,zar ne?Kupuje se i renovira sa novim i novim kreditima!Do kada? I "Todex" je super poslovao,ali nitko se nije obazirao na dug i sto se dogodilo?
[/quote]
bisakovi ameri dolaze ušli su već i u sloveniju

Novi igrač u Agrokoru? Fond iz SAD-a želi uzeti dio vlasništva


todex/roha je druga priča jer su svi žmirili
austrija/valamar je treća prića jer valamar uvijek nešto može i prodati od nekretnina/hotela/zemljišta za vraćati kredit ne mora samo kupovati.Prihodi valamara će konstantno rasti. Kod ovakvih mahera uračunata je i loša sezona/recesija no OPASKA duga stoji

New Report

Close