RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,11
33.556
6,564
5,10
5,16
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Promjenilo se poslovanje. Za oko 15% je bolje u 2018. godini. Procjene su uvijek sa određenom rezervom i radi opreza (na niže). To dovoljno govori da je današnja cijena nerealno niska i uzrokovana velikom ponudom na nelikvidnom..tržištu

I sve ostale procjene od Intercapitala, Raiffeisena, Zaba Uni credit, Fima vrijednosnica su između 46 i 48 kn. Lako se pronađu koga zanima.

Jedini problem s trenutnom cijenom je taj sto ja nemam casha za dokup, sve ostalo je manji problem.


Postavlja se nekoliko pitanja, hoće li sva tri dioničara iz TOP 10 koji posjeduju preko 4 milijuna dionica nastaviti s prodajom, koja im je donja granica i hoće li biti predaha i reversa (kao jučer)!?

Nazalost odgovore na gore postavljena pitanja znaju samo insider-i, nisam taj

@Barikb
Znate onu staru narodnu mudrost “ne jedu vuci po poruci”!
Tako i te vase analize.Kako Buffet kaze “nitko se nije usrecio kupujuci ono sto je popularno i sto predlazu drugi”!!!
Oni jednostavno,u pravilu,pokusavaju “privuci manje investitore” da kupe dionice.Pokusajte odgonetnuti od koga?Pa vjerovatno od onih koji su kupili znatno jeftinije,zar ne?
Nitko nikome u ovom realnom svijetu nece davati nesto sto njemu ne odgovara da taj zaradi umjesto njega!!!
Da bi svi mi bili uspjesni,moramo sami napraviti “svoju analizu i domacu zadacu”.Nitko to nece uciniti za nas,osim mozda “najrodenijih”!I onda ce trziste testirati nase “ideje i izbor”.
Na nama je da se zatitimo vecih gubitaka putem S/L -a ako stvari ne idu u zeljenom smjeru.
Stvarnost ovdje potvrduje moje navode!

Moj target od 30kn je tehnicki gledano po fibonacci omjeru te koristeci elliottove valove skoro pa jucer postignut sa min.31.20kn te sam 25% dionica kupio.E sad da vidimo iduci tjedan daljnje kretanje cijene,da li ide nastavak odbijanca ili testiranje 30kn….Zanimljivo predbozicno vrijeme za dionicu te lijep bozicni poklon s obzirom na poprilicnu preprodanost.Da i jos nesto sto je indikativno za ove skrbnicke od americana a s obzirom da nitko ne voli prodavati s minusom je da su njihovi ulazi imali najveci intenzitet od 25-30kn.😉

Samo da vam firma ne napravi neki dokap po toj cijeni uz iskljucenje malih. To su htjeli u korfu napravit.

Zašto bi onda CFO kupovao po 33,50? Ako netko zna ide li neki dokap onda su to članovi Uprave, ili ja to krivo zaključujem?


Optimistima na info, ameri sa 3 skrbnicka fonda imaju cca. 4 000 000 dionica ili rijecima 4 milje dionica. Zivi bili pa vidjeli

Zato i kažem da treba čekati max. na 30 kn, iznad toga gotovo sigurno da neće prolaziti te velike količine.

Ignore: KressoM, delux

Čitam malo što sam napisao na forumu 07.02.2017. dok je bila visoko iznad 40 kn oko 43 44 kn“nije bitno da padne i na 30 kn, trenutna cijena nije bitna, bitan je rast i daljnji razvoj”

Ako cijena dionice nije bitna, ne znam što jest. Džaba govoriti suprotno kad svi znamo da voda teče nizbrdo, a n uzvrdo.

Tko ima para i ima kalkulacije, kupnja po 30 kn je bolja od kupnje od 44 kn. A to što su neki kupili po 44 kn, a sad je na 30 i kusur, to je drugi par opanaka. to ide u rok službe, i tu pomaže samo dokup i snižavanje prosjeka.

Rivp je danas bolja tvrtka nbo prije godinu dana, u tome se slažem s barikom. ali utjecaj cijene ne valja niošto podcienjivati jer cijena utječe n psiu ljui. a psia ljudi vedri i oblači svajkim tržištem pa i ovom žabokrečinom

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


@Barikb
Znate onu staru narodnu mudrost "ne jedu vuci po poruci"!
Tako i te vase analize.Kako Buffet kaze "nitko se nije usrecio kupujuci ono sto je popularno i sto predlazu drugi"!!!
Oni jednostavno,u pravilu,pokusavaju "privuci manje investitore" da kupe dionice.Pokusajte odgonetnuti od koga?Pa vjerovatno od onih koji su kupili znatno jeftinije,zar ne?
Nitko nikome u ovom realnom svijetu nece davati nesto sto njemu ne odgovara da taj zaradi umjesto njega!!!
Da bi svi mi bili uspjesni,moramo sami napraviti "svoju analizu i domacu zadacu".Nitko to nece uciniti za nas,osim mozda "najrodenijih"!I onda ce trziste testirati nase "ideje i izbor".
Na nama je da se zatitimo vecih gubitaka putem S/L -a ako stvari ne idu u zeljenom smjeru.
Stvarnost ovdje potvrduje moje navode!

Gospon bisakovi svaka Vam je na mjestu. Jedino ovo kaj je vezano za S/L nije baš univerzalno, ponekad je dobro a ponekad ne. Pisanje Vam nije put prema popularnosti na forumu, ali u Hrvatskoj su ionako popularni Čokolinda, Banditić, Sinčić i sl. ako Vas to tješi.


Samo da vam firma ne napravi neki dokap po toj cijeni uz iskljucenje malih. To su htjeli u korfu napravit.

A sto bi firma radila dokap, ako ima dovoljno kapitala?

New Report

Close