RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,11
33.556
6,564
5,10
5,16
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Fino pokupljeno.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Da, zanimljivo je ovo gledati. No, nije mi toliko zanimljiva prodajna strana koliko kupac. Je li to ipak prodavatelj navlaci, pa se povlaci prema visoj cijeni? Ili?



Bit će ovdje nekoliko odbijanaca dok se ovaj skroz ne istrese pa tko je hrabar nek izvoli. Problem je jedino što municije ima ko u priči, mislim još cca 1000.000 komada, a ukoliko se ne dogovori s nekim velikim i bude prisiljen to prodavati preko burze, ići će ovo do 30 minimalno…

100.000 komada?.jeste mozda mislili 1.000.000 komada?
[/quote]
piše miljon, samo nema točke, ali to ne mijenja stvar da je otkupljena solidna količina za danas, RIVP je pola prometa burze

da ja sam prodao većinu prije koji tjedan.. al da se veselim ovom padu i ne baš.. možda i dokupim po nešto nižim cijenama.. rađe bi da cijela burza malo potegne u zeleno.. ali u short termu nisam siguran da će se to i desiti s obzirom na dešavanja vani..

Kao što sam rekao, probili 32 odjednom jagma.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Podignut 1,5 kn, A sada novi krug rasprodaje

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pratim ovaj forum dosta dugo, ali nisam do sada ništa pisao 🙂

RIVP imam već nekoliko godina i stalno dokupljujem pomalo, malo me uhvatila panika ovih dana, s obzirom da sam amater kaj se tiče ulaganja.

Poslije 2008 sam sam sebi obećao da u ovoj banani od RH ulažem samo u turizam…. da li bude to dobro završilo, budemo vidli haha

Držte se oni koji ste još unutra, budemo zdurali tih milijun ili dva dionica pa onda natrag gore

Na Tehnici nema prodavača, samo dva skupljača. To je ta TRENUTNA razlika. Svaki dan, novi dan.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Kolicina bida jača od aska 20-tak posto. Potpora jača?

kupuje Trezor vjerojatno.. jedino što je dobro ovdje da su veliki prometi pa ovo sve skupa nebu trajalo vječno.. još malo i bude se i kriza ukalkulirala u cijenu

ono što mene kopka je da sve na prvu izgleda zdravo a imamo svjetsku bježaniju kao da se to za regulativu oko skrbničkih nije znalo duže vrijeme?
ovako ispada evo ekipa se sjetila u zadnji čas da ima u tamo nekim dionicama puno milona pa da….
mogli su prodavati mjesecima ranije manjim intenzitetom i po većoj cijeni?
cijena se odbila ali to je samo dokaz onog što se je znalo i očekivalo.
ono što neznamo je dali su svi milioni “spašeni” ili je kreativna pauza u rasprodaji da se bid popuni?kakobilo jedna od najzinimljivijih epizoda koje će obilježiti ovu godinu koja nije za pamćenje iako bilo je zvijezda koje su ponudile odlične prilike.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ne kupuje trezor.

New Report

Close