RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,14
15.851
3,083
5,14
5,16
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Izvješće bi moralo biti spektakularno da bi u mjesecima koji slijede rivp ostao na ovim razinama ili porastao.. Obrazac ponasanja prije izvjesca mi je opet isti ..ocekuje se odlično izvjesce sto ce i biti..a onda slijedi duga topla zima…

ovisi….budu li rezultati odlični, cijena će vjerojatno preskočiti 40 kn…a koliko će se zadržati iznad toga, to je drugo pitanje i ovisi o puno faktora

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

po meni je ovo povoljna cijena za ukumuliranje, pogotovo kome nije problem držati dionice RIVP 8-10 mjeseci jer cijena će u tom periodu izgledno opet otići bar na 42-43 kn i to je 10% zarade, pa da je i godišnje to je sasvim OK

roger vrlo vjerojatno si u pravu. i da izvješce ce biti spektakularno za hrvatske uvjete


i da izvješce ce biti spektakularno za hrvatske uvjete

vidim da često pišete ne temi RIVP pa bi se reklo da ste upućeni u tematiku.
koja će po vama biti dobit, a koliki prihodi za prvih 9 mjeseci?

rast od 10% bi bio spektakularan obzirom da je ukupni turizam rastao bitno manje od toga.


rast od 10% bi bio spektakularan obzirom da je ukupni turizam rastao bitno manje od toga.

konkretna očekivanja u brojkama za prihod i dobit?

odgovor je jasan, sve iznad 10% je fantastično. imat ćemo sve brojke na uvid možda već sutra. ili u roku 48 sati.

Prihodi će do kraja godine biti preko 2 milijarde, a na kraju 3.kvartala ukupni prihodi bi trebali biti 1,82 milijarde.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


rast od 10% bi bio spektakularan obzirom da je ukupni turizam rastao bitno manje od toga.

Što bi smatrali lošim rezultatom?

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

po meni rast prihoda i ebitda od 10 % ili nešto iznad toga bi bilo realno za očekivati.. sve manje od toga bi za mene značilo da je managment podbacio u upravljanju kao i u punjenju smještaja.. evo možemo vidjeti kako je Maistra poslovala

Barikb nakon izvještaja na slici 🙂

Od Maistre izašlo financijsko izvješće za 3.kvartal.

Prihodi 3.kvartala ove godine veći u odnosu na 3.kvartal prošle godine za 6,90%

Dobit 3.kvartala ove godine veća u odnosu na 3.kvartal prošle godine za 10,34%

Dugotrajna imovina:
MAISTRA………………………………………..3,12 milijardi kuna
VALAMAR RIVIERA………………………. 4,70 milijardi kuna
Pa ti vidi…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close