RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,16
52.884
10,252
5,14
5,16
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Kakva ekipa se skupila…
A pazite tek moderatora. Tom liku treba zabraniti ulaz u naše hotele zbog svih sranja koje je radio i govorio.

A sto je on to radio i govorio?
[/quote]

Nikad nisi gledao Turističku klasu i njegove pamflete protiv turističkih firmi i krupnog kapitalal, a kao za malog obićnog ćovijeka?

I onda se bestidno pojavi na otvorenju Rapca.
[/quote]

Ja ne znam što si ti gledao, al čovjek je po mojem sudu ima dosta korektnih osvrta.

Mnogo korektnijih od tvojih baljezgarija.

Zašto?
Zato jer ebitda raste i uvode se novi kapaciteti 4/5* dakle još nisu u bilancama, zato što cijene rastu, zato što prodaja raste, raste vlastiti kanal prodaje, zato što je financiranje pod idealnim uvjetima i ulazu jos 2 mlrd do 2020 i povoljno, zato jer mirovinci rade sinergiju sa kapitalom, zato jer su lider u zapošljavanju u turizmu. I uza sve to procjene fin analitičara su 48 kn stare 2 godine, a cijena na burzi 37 ili 38 kn. Vidjet cemo za nekoliko dana. Kompanija tvrdi da ce znatno povećati trzisnu kapitalizaciju. Živi bili.


Zašto?
Zato jer ebitda raste i uvode se novi kapaciteti 4/5* dakle još nisu u bilancama, zato što cijene rastu, zato što prodaja raste, raste vlastiti kanal prodaje, zato što je financiranje pod idealnim uvjetima i ulazu jos 2 mlrd do 2020 i povoljno, zato jer mirovinci rade sinergiju sa kapitalom, zato jer su lider u zapošljavanju u turizmu. I uza sve to procjene fin analitičara su 48 kn stare 2 godine, a cijena na burzi 37 ili 38 kn. Vidjet cemo za nekoliko dana. Kompanija tvrdi da ce znatno povećati trzisnu kapitalizaciju. Živi bili.

Ok, i koji je DCF za 2020 i 2021 godinu?

Ne pitaj i ne tumači ono što ne razumiješ i doista pojma nemaš. Kao pravilo broj 1 🙂

Imovina Valamara znatnim dijelom nije revalorizirana i tu se krije samo dobro za dioničare.
Jednostavno se treba držati ebitda kao glavnog pokazatelja EBITDA
I ev/ebitda. p/e također iako u ovim uvjetima manje je bitan.

Pa ti ne razumiješ osnove. Meni je ok da si ti pozitivan, i često realno pišeš, osim cijene dionice i drugih stvari. Svi stalno spominjete imovinu od turista, a što kada prodaju imovinu onda će 200 eura po noći naplaćivati plažu?

Ne. Neće naplaćivati plažu po noći. Samo će biti vlasnici zemljišta na kojem je objekt. Ili dobiti višegodisnju koncesiju ( npr. 99 god)To vam je isto kao da vi imate kuću a parcela je općinska. I plaćate nadoknadu za korištenje tog zemljišta. Koncesije na plazu su nesto sasvim drugo. Povećanje vrijednosti kompanije i mogućnost ulaganja u visem obimu u objekte i oko objekata. Moje razmišljanje.

Danas ja sjednica uprave. Ima tko kakvih vijesti, jel nešto procurilo ?

nema obavijesti da je održana sjednica danas.
nisu valjda zaspali

Valamar Riviera d.d. – Obavijest o održanoj sjednici Uprave
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ZGBQ8OW3UoC75b32RCuALA==.pdf

Priželjkujem da i financijska izvješća objave u 15:59 i nešto sekundi, po mogućnosti u petak.


Priželjkujem da i financijska izvješća objave u 15:59 i nešto sekundi, po mogućnosti u petak.
Pa šta ti znači obavjest o održanoj sjednici kad nema nikakvih drugih podataka,treba čekat FI i onda vidit ima li kakve reakcije.

Izvješće bi moralo biti spektakularno da bi u mjesecima koji slijede rivp ostao na ovim razinama ili porastao.. Obrazac ponasanja prije izvjesca mi je opet isti ..ocekuje se odlično izvjesce sto ce i biti..a onda slijedi duga topla zima…

No pain no Game

New Report

Close