RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,14
15.851
3,083
5,14
5,16
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja sam već u plusu za dio od jučer 🙂
Izgleda da su neki osobni razlozi jednog velikog malog dioničara doveli do ovog stampeda. Rizik na ovoj cijeni 37 38 je više nego prihvatljiv. Ja više love za kupnju sada nemam, ali imam lijepi broj dionica. Znam da su kampovi puni, vrijeme i booking u rujnu izvanredan. Da sam znao ne bih kupovao skuplje i sada čak puno skuplje manji dio, ali vrijednost je neupitna. Teško bi mi bilo ne kupit da nemam dionicu. Svaka čast onima koji su flegmatici pa kupuju nešto drugo na ZSE dok je ovakvo trgovanje na RIVP.

A čuj rivp je zicer, ali ako gledam neko duze razdoblje 2-3 godine računam da će mi neke druge pozicije donjeti puno više. Naravno uz veći rizik, ali tako je to, hbga

Wifi[/url]

Tko je kupio 200 k komada? Trezor nije https://www.zse.hr/default.aspx?id=86774

Problem sa kupovinom trezora je da ne smiju kupovati mjesec dana prije objave rezultata…

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/RIVP_stjecanje_otpustanje_2018__1292018101353.pdf

Trezor je kupio šestinu prometa od 10. i tek nešto sitno 11. i nije kupac u blok transakciji, tako da sumnjam da previše utječu na cijenu. Nije njihov posao ni da drže cijenu nego da polako prikupljaju za potrebe bonusa, dividende u dionicama i možda eventualno nekog mergera koji bi platili svojim dionicama.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

piše da je Trezor 11.9. kupio 2160.. šta to znači da je neko drugi kupio onih 200000 komada

Ili većinski vlasnik ili mirovinac, tko treći 200 tisuća komada ? Lijepa investicija po 37,60 kn

Lijepa investicija je bilo po 15 – 20 kn, a sada je cijena duplo veća…


Lijepa investicija je bilo po 15 – 20 kn, a sada je cijena duplo veća…

Netko je sigurno bio blesav pa spiskao 8 milja kuna na nešto šta će sutra vrijediti 30% manje. Takvi s novcima baš ne znaju oploditi ih.

Axelrod nema povratka unazad na 15 ili 20 kn. Izgleda da je veliki prodavač rasprodao koliko je želio. Dobro sam napisao da ce od ovoga najvise profitirati jaki kupac ovih 200 tisuca komada. Poslovanje ide kao po loju ne zaboravite dividendu cca 2.5 do 3%. Nakrcan sam dionicom i u zadnjih 3 dana sam kupovao koliko sam mogao. Nisam previše ali sam ipak zadovoljan Dugoročan sam i vrlo oprezan ulagač. Ne drzim ništa do trejda ili TA i time se ne bavim. Držim do fundamenata i uprava koje su profesionalne i zarađuju novac.


Netko je sigurno bio blesav pa spiskao 8 milja kuna na nešto šta će sutra vrijediti 30% manje. Takvi s novcima baš ne znaju oploditi ih.

Vidjet ćemo tko je kupio. Ako je netko od mirovinaca oni bez problema ulete i u nešto što naknadno padne i 100% (ovo nije prognoza za RIVP).

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Još koji dan pa ćemo vidjeti je li XY obavio iskrcaj… možda je ovo bila prilika za povoljan dokup…

New Report

Close