RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,14
15.851
3,083
5,14
5,16
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Konferencijski poziv

Krasno.
Veselim se integriranom izvješću. Za svakog investitora obvezno štivo.

Rasprodaja je u cijelosti okončana. Ukupni tržište i dalje klinički mrtvo. Ako krene u zeleno, Valamar ce predvoditi dobitnike

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/krk-rusi-turisticke-rekorde-u-prvih-pet-mjeseci-zabiljezeno-je-povecanje-u-svim-turistickim-segmentima—520101.html

Veliki porast turizma. Iduće godine još viša dividenda.

Koja je cijena dionice kupljena od dijela dividende?

du du du .. nema nam pomoći

Barikb izbavi nas..curi

No pain no Game

Što curi roger ? Fiksirao si nešto. Valamar je ipak u zavidnom položaju pred njim je rekordna sezona, ili ?

Dobio sam neko pismo od predsjedavajuceg nadzornog odbora i pise da sve rade u interesu dionicara, sto rast cijene pokazuje/dokazuje. Vjeruje da ce dogovor za Helios Faros proci sa mirovincima pbz i zaba. Spajanje Valamar i Epic financira Epic i to im je ulaganje u buduca pokoljenja :-). Malkice je povecana naknada nadzornom odboru, ali po njihovim rijecima to se isplati jer dovode puno Autrijanaca na moreno :-).


Što curi roger ? Fiksirao si nešto. Valamar je ipak u zavidnom položaju pred njim je rekordna sezona, ili ?
Vjerujem da svi čekaju da nam baciš kskav umirujući podatak kako ne bi ronili ponovo. Znas da idemo opet ispod 40? Spektakl od sezone tu nece pomoći.

No pain no Game

Vidim da pišete da vam je sjela divika, ali sad sam usao u ebroker i imam isto stanje keša kao i zadnjih 6 mjeseci, znaci nista mi nije sjelo. Nisam niti dobio pismo kao prosle godine di me pitaju dal ocu u kešu ili u dionicama. Dobio sam samo pismo s podacima rasta poslovanja, grafovima itd itd. Da li jos netko ima takva iskustva da mu nije sjela dividenda ?

Hvala unaprijed na informacijama.

Integrirano 2017

Najbolji izvještaj godine.


Vidim da pišete da vam je sjela divika, ali sad sam usao u ebroker i imam isto stanje keša kao i zadnjih 6 mjeseci, znaci nista mi nije sjelo. Nisam niti dobio pismo kao prosle godine di me pitaju dal ocu u kešu ili u dionicama. Dobio sam samo pismo s podacima rasta poslovanja, grafovima itd itd. Da li jos netko ima takva iskustva da mu nije sjela dividenda ?

Hvala unaprijed na informacijama.

Kolega
dividenda sjeda na bankovni račun koji imate prijavljen u SKDD. Ako nemate otvoren račun u SKDD, onda trebate isti otvoriti, tamo prijaviti bankovni račun za isplatu dividende i dobiti ćete divku. Divka nema veze sa brokerskim računima. Eto, nadam se da Vam je sada jasno … pozzzzz


Vidim da pišete da vam je sjela divika, ali sad sam usao u ebroker i imam isto stanje keša kao i zadnjih 6 mjeseci, znaci nista mi nije sjelo. Nisam niti dobio pismo kao prosle godine di me pitaju dal ocu u kešu ili u dionicama. Dobio sam samo pismo s podacima rasta poslovanja, grafovima itd itd. Da li jos netko ima takva iskustva da mu nije sjela dividenda ?

Hvala unaprijed na informacijama.


mjanko5 Vam je odgovorio za dividendu u novcima, a pismo (izjavu o isplati dijela dividende u dionicama) ove godine nisu slali nego ste ga mogli isprintati na svojem računu na SKDD ili preuzeti bjanko sa Valamarove stranice i ispuniti.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close