RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 08:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,07
24.105
4,754
5,06
5,10
-1,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Članak je diletantski … mislim, kamping gosti umjesto u HR idu u egipat, tunis i tursku ? Vuku svoje prikolice do egipta ili tunisa ? Možda do turske još, još … Bio u tunisu i egiptu nasreću prije onih njihovih revolucija početkom 2011, kampova tamo nisam vidio, tamo ideš u resort i zatvoren si unutra 7 dana, van ideš samo organizirano sa vodičem i u grupi … tursku ne poznam ali mislim da nije bitno drugačije, naročito sada … tako da ne znam koji to m.ron moraš biti da umjesto u sigurnu HR ideš negdje gdje ne znaš da li češ se vratiti doma …


Članak je diletantski … mislim, kamping gosti umjesto u HR idu u egipat, tunis i tursku ? Vuku svoje prikolice do egipta ili tunisa ? Možda do turske još, još … Bio u tunisu i egiptu nasreću prije onih njihovih revolucija početkom 2011, kampova tamo nisam vidio, tamo ideš u resort i zatvoren si unutra 7 dana, van ideš samo organizirano sa vodičem i u grupi … tursku ne poznam ali mislim da nije bitno drugačije, naročito sada … tako da ne znam koji to m.ron moraš biti da umjesto u sigurnu HR ideš negdje gdje ne znaš da li češ se vratiti doma …

ti svi gosti iz njemacke, austrije i dr., koji danas idu u tunis, egipat…radje neka tamo i idu jer to po meni, nije klijentela koju bi ja zelio imati u svom hotelu.
da ne objasnjavam dalje

http://www.seebiz.eu/hd-consulting-porast-cijena-u-hotelima-i-kampovima-na-obali/ar-175809/

vrlo slaba likvidnost. kupci bi nešro i kupili po 41.5 kn kn prodavači nisu spremni prodavati po toj cijeni. uvijek nekome treba cash pa prodaje po bidu ali manje količine.

Trgovanje ovdje je pretakanje iz šupljeg u prazno. Sad niti prometa.

nema pravog prometa. iskustvo uči da se u 3 ili 4 dana stanje može potpuno promjeniti. ipak mi se čini da je dobro biti u igri i da ce biti isplativo na kraju. cca 2 tjedna do isplate dividende


Trgovanje ovdje je pretakanje iz šupljeg u prazno. Sad niti prometa.

pokazi mi jednu dionicu na zse koja to nije?

Suradnja[/url]

Tak se radi…

Zajednica ugostiteljsko-turističkih škola Hrvatske, kao jedan od partnera Valamar Riviere na projektu „Znanjem do izvrsnosti“, u listopadu će u Valamarove destinacije dovesti 500 učenika i profesora kako bi upoznali potencijal kompanije za sveobuhvatni razvoj karijere mladih – od stipendija, praksi pa do zapošljavanja u turizmu.

https://www.vecernji.hr/vijesti/turista-vec-sada-oko-pola-milijuna-vise-nego-lanjske-sezone-1246966

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/u-iduce-cetiri-godine-u-hrvatske-hotele-ulozit-ce-se-najmanje-12-milijarde-dolara/7408221/

Nijedna transakcija danas, wtf?

Koja je ovo burza… pred početak glavnog dijela sezone prva transakcija na ovoj dionici tek pred par minuta?!???

A random walk down Wall Street...

New Report

Close