RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,03
73.543
14,615
5,04
5,06
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Teško da će pobrati očekivanja su vrlo slaba (ovih dana).
Mirovinski fondovi izgubili su stotine milijuna na Agrokoru
i nemaju muda kupovati bilo koje dionice. Možda su kupovali
Valamar po 47 ili 48 kn, ali sada nakon još većeg razvoja,veće
dividende i veće dobiti po 39 kn im nije zanimljiv.
Oni ipak kupuje za buduće isplate za desetljeća unaprijed.
Takvih nesposobnjakovića kao mirovinci nema nigdje, ali baš
ih briga osigurali su sebe sa visokim plaćama. Zato njima Valamar
od početka nije interesantan, njima top lokacije na Jadranu malo znače.

Ja ne bi rekao da se radi o nesposobnjakovićima, samo da im se ne dogodi da počne ljudima pucati film, ipak smo mi na balkanu.

Ocjenjujem da tko god je ovoliko spustio cijenu za čak 20ak % od ATH ima neki svoj valjani razlog,
možda se povlači sa tržišta i slično, ali da uporišta u poslovanju nema niti jednog.
Radi toga sam sa osobitim zadovoljstvom danas dokupio, a dodatno me stimulirala i
skora dividenda od 0.90 kn koja je u paketu još nepunih mjesec dana. Sve najbolje svima
kupcima i prodavačima i pratiteljima. Kamo sreće da sam znao koja će cijena biti ne bih ranije
dokupljivao po 42, 43 i 40 kn nego danas.

Bariq, čak 20%, wow, đes ti bio 91
🤣

No pain no Game

Jel znas ti baja na koliko je pala sa proslog ath od 37.25?

No pain no Game

Valamar i službeno ulazi na tržište srednje Dalmacije

Sjajne vijesti, sa hotelima Makarska gotov projekt za novi hotel na top lokaciji u ovom dijelu svijeta.
Sjajno sjajno

Valamar i službeno ulazi na tržište srednje Dalmacije

Sjajne vijesti, sa hotelima Makarska gotov projekt za novi hotel na top lokaciji u ovom dijelu svijeta.
Sjajno sjajno

Napisano jednostavno nema smisla. Kakav projekt? Koji novi hotel? Koja top lokacija? E Barikb Barikb….

Valamar i službeno ulazi na tržište srednje Dalmacije

Sjajne vijesti, sa hotelima Makarska gotov projekt za novi hotel na top lokaciji u ovom dijelu svijeta.
Sjajno sjajno

koji je smisao objavljivanja vijesti stare 12 dana?

Vjerojatno je mislio na ovo, ali nije imao potrebu izraziti se 🙂

Novi hotel[/url]

Ne vjerujem da će ići po ovome projektu. Predviđeno je minimalno povećanje broja soba što mislim da Valamar ne zadovoljava.

Prije bih se kladio na izgradnju novoga hotela, i obnovu postojećega kao Residencea, dok se teniski tereni trebaju smanjiti i iskoristiti taj prostor za nove kapacitete. Al dobro, samo naklapam, već će oni napraviti najbolje moguće.

Hvala stefek, taj hotel je gotov projekt. U Makarskoj je klima južna svi se kupaju u 10. mjesecu i mnogi u 11-om posebno sjeverni gosti. Lokacija vrhunska. Od jučer sam dodatno nakrcan RIVP u biti pretovaren, nemam ništa protiv da opet raste. Dividenda u cijeni ne smetnimo sa uma i to relativno brzo.

Nakon vječitih hvalospjeva, Amerikanec je prodao i otisao u ADPL. Kako sam često bio svjedok turning pointa kad bi huškači prodali, ostao nam je gosin Bariq..on jos kupuje, znači još ništa..🤔

No pain no Game

U Makarskoj se kupa i u 11 mj…🤣 Ja se i u 12 kupam, ali u kadi

No pain no Game

https://www.24sata.hr/news/u-makarskoj-su-uzivali-u-moru-i-piciginu-prvog-dana-studenog-339267
Dok se najavljuje zahlađenje i početak hladnih dana, na makarskim plažama još uvijek se uživa u suncu i moru
Pod ugodnim suncem babljeg ljeta i uz temperature mora od 24 stupnja, makarske plaže su još uvijek popunjene, gostima iz sjevernoeuropskih zemalja i njihovih domaćina, koji nakon odrađene turističke sezone uživaju u ugodama mora i sunca, početkom listopada, gdje se temperatura mora i zraka ujednačila, na 24 Celzijeva stupnja, izmjerena 5.listopada u popodnevnim satima5.listopada u popodnevnim satima.

New Report

Close