RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,02
2.058
410
5,04
5,06
-0,79%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Rivp je Rivp i tu nema sumnje, sad smo malo overvalued al fundamenti ce uhvatiti to nema sumnje…

Ima li bivših dioničara RIVP-a ovdje i pokoji novi? S obzirom na današnji stampedo…

napeto je -5 % danas, solidna likvidnost ali teško da će izdržati da ne ode
ispod 40 kn, sad je oko 40,50 kn fondovi su u igri, puno zanimljivih opcija
sasvim sigurno oko ove dionice. dupli pad od Crobexa ukazuje da su razne
privatne kombinacije u igri.

Kakva navlakuša danas, općenito na ZSE i u svijetu.

Kupovati opet RIVP po 40, to je prilika koja se ne propušta lako!

Slažem se forumaš, ja već dokupio bez obzira na sve i daljnje eventualne korekcije. Sve će to doći na svoje. Tko zna kada će biti bolja prilika, ako se ima slobodnih sredstava. Ćak štoviše razmišljam da prodam neke dionice koje se manje atraktivne a nisu puno pale pa da uložim u Rivp.

ako smo u necemu svjetski trend, onda je to pracenje pada indeksa svjetskih burzi.

Od danas sam po prvi put s vama.
Kupio sam 15xx komada po prosječnoj cijeni od 40,xx kn.
😀

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Dobra odluka maratonac a dobra i cijena.
Iden sad , uletit će hasanfefer i početi držati prodike.
Inače povećala se vanpansionska potrošnja u turizmu za cca 20 % , te smo kvalitetom usluge isprid španjolaca i portugala ako san dobro čuo maloprije na radio 101.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Mjesec dana sam šacao da li ući po 42,xx kn. Vagao sam i vagao i kad je danas ovako zviznulo, nisam više puno razmišljao…
Jedinu dvojbu sam imao s koliko para ući. Da sam se odvažio skroz, mogla je bit i duplo veća količina…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Lijepa “izvanredna dividenda” danas, naglo i bez najave.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/VELIKO-ISTRAZIVANJE-O-TURIZMU-U-Hrvatsku-dolaze-sve-obrazovaniji-gosti-koji-sve-vise-trose

Evo nasa sam i clanak

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Skandinavcima i Britancima smo još uvijek jeftini, a njihova kupovna moć je puno veća.
Budimo realni već u Italiji je pivo 5 eura, a pizza od 8 do 12 eura, ipak skuplje nego kod nas.
Ove godine se otvara https://www.valamar.com/hr/hoteli-rabac/valamar-girandella-resort/family-maro-hotel obiteljski hotel prilagođen djeci. Njuškam već duže po internetu ali nema ispod 220 eura sa dvoje
djece. Malo mi je to ipak preskupo imam i drugih opcija, ali bit će popunjeno siguran sam.

Valamar Riviera ulaže pola milijarde kuna u dva luksuzna hrvatska ljetovališta

New Report

Close