RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 06:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,07
24.105
4,754
5,06
5,10
-1,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



I 5 god bez dividende, sto je tesko, jer treba zadrzat momentum ulaganja i akvizicija jer ni domaca konkurencija ne spava a i Grci se polako dižu na noge, imaju puno bolju klimu, itd

Kad već govorimo o željama za Novu godinu, društvo isplaćuje dividendu tek od 2015. tako da ne vidim nikakva razloga da se dugogodišnji imatelji dionice sada uskrate za dividendu. Dakako, u iznosu koji neće dovesti u pitanje planove društva.
[/quote]

Preciznije, punih prvih 17 godina nije se isplacivala dividenda! Sasvim dovoljno da bi od 2015. postala odrziva i cak rastuca. I takva treba ostati radi stimulacije ulagatelja. Uz ovakve ovogodisnje poslovne/financijske rezultate slijedeca ne ni smjela biti niza od kune.

Slazem se

Mili Roger, treba biti stpljiv. Tako i ja čekam Pevec mjesecima ali mora doći očekivano. Belje sam kupio po 2 kn i nešto u petak fokusiran sam tamo. Javi novosti na RIVP. Ne brini mislim da je Valamar sigurna “karta”

VALAMAR/HIMR-r-a
12.923 komada 10.532.245,00 0,00% vjerojatno cerp prodao. tko je kupac valamar/vjerojatno AZ OMF B
Marić počeo raditi punom parom
čekamo crkvenicu i maestral

https://www.vecernji.hr/biznis/turisticka-sezona-gospodarstvenik-gospodarski-dogadjaj-godine-turizam-1206506

Sjajno. Iduce godine jos bolje.

200.000 € po sobi. U Makarskoj.

Sjajno!

TUI

Ode u bloku za dva milijuna kuna.

https://www.glasistre.hr/c85d16a2-94ca-4c18-be63-4c87c02e0230

Na godišnjoj konferenciji u organizaciji turoperatora TUI Valamar Riviera ovjenčana je još jednim priznanjem. Već nakon prve sezone poslovanja TUI Family Life Bellevue Resort u Rapcu osvojio je nagradu kao najbolje ukupno ocijenjen novi hotel u konceptu family life i za najbolji wi-fi među svim TUI Family Life hotelima u svijetu i to prema ocjenama iz anketa gostiju koje ovaj turoperator redovito provodi. Uz to, “Green & Grill” a la carte restoran ovog resorta nagrađen je kao “Best Practice”, najbolji primjer implementacije visokih TUI-jevih standarda, što su prepoznali i ovogodišnji gosti te mu također dodijelili visoku ocjenu u anketama.

Eto veselja…

Na čelu lanca sa 6000 radnika, koji u danu može primiti 56.000 turista

Intercapital cilja cijenu od 48 kn po dionici u najnovijoj analizi.
Koga briga, ipak je ovo ZSE i cijene su poprilično zbrda zdola.
Uglavnom se bolje vrednuju gubitaši, nego iznimni dobitaši.
Jedina takva burza na Zemlji. Ipak za Valamar nema zime, spremaju
se nova ulaganja i akvizicije.

Kad krecemo Bariq?

No pain no Game

Rekordan interes – za državne hotele stiglo 88 ponuda

Ubrzo Valamar objavljuje investicije u 2018… Uglavnom biti će zanimljivo.

New Report

Close