RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,07
24.105
4,754
5,06
5,10
-1,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mislim da danasnji pad samo odraz prevelikih i prebrzih ocekivanja, kao i zeljom mnogo njih za trade-anjem. Dionica je na ovim razinama vec narasla za 30-tak posto, te je ovo i sasvim fair cijena shodno financijskom koji je dobar ali ne izvanredan. Opet, sve sa mjerom i sa duljim razmisljanjima o dionici.

Danas takodjer ponovno krece trgovanje dionicama iz sastava Agrokor, pa bi se sredstva od tih prodaja mogla usmjeriti u turisticki sektor, poglavito Valamar..

Mogla bi krenuti i prodaja Valamara za jeftinu kupnju dionica posrnulog koncerna.

Kakav navlakač je postavio nalog na prodaju.
Tko bi rekao da na ovako ozbiljnoj dionici ima tako neozbiljnih igrača??

Nenadana kupovina ispod 44 – divota.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Kakav navlakač je postavio nalog na prodaju.
Tko bi rekao da na ovako ozbiljnoj dionici ima tako neozbiljnih igrača??

S obzirom na način prodaje ne bi me iznenadilo da je htio što prije kupiti Leda.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Veliki-rekord-Dubrovnik-prvi-puta-u-povijesti-presao-cetiri-milijuna-nocenja
A nešto od toga je ‘zalutalo’ i kod nas …

Pa vidi se na izvještaju da je.

U istim kapacitetima rasli smo, samo od pansiona, 15M kuna.

Druga stvar koja govori o fenomenalnoj izvedbi Dubrovnika je to da su potpuno nadomjestili jednokratni učinak Merecedesa iz 2016. On je nosio sigurno 11M, a najvjerojatnije 15M. Znači, rasli smo skoro 12% kombinirano.

DU sad sam sebe lijepo otplaćuje.
Prihod po sobi je vjerojatno jako blizu 25k€, što je odlično s obzirom na 550 soba od 3*. Nažalost ne možemo vidjeti točno jer nam kamp kvari podatke.
Volio bih da nam daju podatke po destinacijama s obzirom na vrstu smještaja.

I dajte nam više informacija o investiciji :). Možda me konačno natjeraju da odem tamo 🙂


Mogla bi krenuti i prodaja Valamara za jeftinu kupnju dionica posrnulog koncerna.

Izgleda da ste ipak Vi imali pravo. Jos je, cini se, (bilo?) dosta spekulantskog kapitala u Valamaru. Jedan dio izisao prema Djuri Djakovicu, a drugi sada prema todexu. Mozda i bolje da je tako. Valamar zasluzuje postojane ulagace.

PRIJELOMNA VIJEST. Na stranicama CERPa danas objavljena prodaja Jadrana Crikvenice Hotela Maestral i Hotela Makarska

Vjerujem da ce Valamar dati 2 ponude
Mislim da za Makarsku se vec zna kupac, dok je moja želja da Valamar kupi Crikvenicu jer smatram sa će tamo profitabilnost biti najveća. Dubrovnik je posebna priča sjajna ali ipak dugoročnija treba rušit i novo gradit uglavnom ali je popunjenost nenadmašna kasnije. Kupnja obje lokacije bila bi priča iz najljepših snova.

da bilo bi lijepo da uzmu crikvenicu….potencijal samo takav

New Report

Close