RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 00:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,07
24.105
4,754
5,06
5,10
-1,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zašto cinizam? Ne slažem se s nečjim mišljenjem ali ga treba uvažavati t.j. dozvoliti da ga se iznese. Svatko tko ima dionice nada se višim cijenama. Netko to izravno kaže , a netko neizravno kroz negiranje onih koji misle kao kolega Barikb, ali intimno želi to isto. Svi mi držimo dionice Rivp-a, zasigurno ne da bi sutra imale nižu cijenu već da na njima zaradimo.

@Antun
gospodin Bariq reče….
“2 milijarde ulaganja do 2020. godine je po planu.
Ustvari optimalan tempo u daljnji razvoj.”
meni je ta sigurnost koju čovjek ima , a da bi izjavio da je to OPTIMALNO nenad*ebiva…. Tko to uopće može u ovom trenutku reći da je to OPTIMALNO…nitko, a čovjek se na dnevnoj bazi ovdje razbacuje ko kamenjem u kamenolomu. To me tjera na sarkaasticno ironičan ton. Kao što vidite ja sam tu 10 g, ne pišem puno al ovo je vrh… zapravo je čovjek genijalac , potiče uspavane investitore da se aktiviraju pa makar cinično i beskorisno mlatit praznu slamu..

No pain no Game

Nadalje rekao je da letimo odmah čim izađe izvješće, ja se vezao a ono čorak.. Bariq jel da ostanem zavezan il se mogu odvezat. Jesmo poletjeli a da nisam osjetio. Trebao si s nama letjeti tamo na razini 19…20.

No pain no Game


Udruga malih valamara ima oko 5% ….. tako da su to samo pusti snovi…… udruga ingre ima preko 20% pa nemogu ništa….

Ja sam protiv dividende od valamara ( imam dionice) jer te lipe nista neznace ako ce cijena rasti…..

60 lipa se može zaraditi na osnovi dnevnog trejdanja tako da to realno nema smisla….

s druge strane novac od dividende je jako velik 125 000 000 kn godišnje… 4 godine bez dividende bi dioničara osiromašilo za 3 kn po dionici a 500 000 000 kn za investicije u nove hotele ili obnovu starih bi sigurno podiglo cijenu za 3 i više kuna….

mislim da nismo ni svjesni koji ovdje alat imamo za 5 – 7 godina napraviti 1 000 000 000 kn ulaganja

Upravo tako, ja se pitam uvijek sta se ekipa veseli dividendi… ok, znaci da se radi, zarađuje… ali isto tako da nemaju ideje kako razgranati posao. I tako na div day cijena uglavnom padne za taj iznos.. a sa druge strane se zaduzujes kod banke i uzimas kredit?.. ne misli konkretno an rivp.. vec opcenito

Gospodarstvenik godine

Samo nam još ovo treba…Kakve veze Kukurin ima s gospodarstvenikom godine?
Prošle godine je to bio Ante Vlahović koji je kako znamo spljugao 200M€ u Bagrokoru.

Prema tome, što Nas očekuje nagodinu?

Čemu ovo pada, izvješće jako dobro, perspektiva još bolja?!

Trebala je cijena prebaciti već 50 kn.

Bariq kad se krece?

No pain no Game

moje predviđanje iz 9.mjeseca:

discover, 02.11.2017. u 12:27
discover 11.9.2017 14:16
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
42%

rivp do kraja godine oko 45 pa onda lagano prema dolje, moje predviđanje

s time da bi se malo korigirao… na niže

slijedi nam precesija

Dividendni prinos i dividenda su rastući zadnjih nekoliko godina.
Dionica isto tako nije gubila na vrijednosti na ex-dividend day,
što je bilo povoljno za dioničare.


Bariq kad se krece?

Niste li vec sami sebi dosadni nepotrebnim trollanjem. Vise ne znam jesam li na forum.hr-u ili na poslovnom…

Jedno je iznijeti misljenje, a jedno je trollanje. Iskreno se nadam da ce moderator malo pocistiti temu.

Natrag na (glavnu) temu; cemu danasnji pad?!

prodaja radi shopping todexa, sve je skoro palo



Bariq kad se krece?

Niste li vec sami sebi dosadni nepotrebnim trollanjem. Vise ne znam jesam li na forum.hr-u ili na poslovnom…

Jedno je iznijeti misljenje, a jedno je trollanje. Iskreno se nadam da ce moderator malo pocistiti temu.

Natrag na (glavnu) temu; cemu danasnji pad?!
[/quote]

Slazem se, roger, drzite se diskusije a ne natjerivanjem nepotrebnih tenzija. Takodjer isto bariqb – nema potrebe za pretjeranim pozitivama koje iskrivljuju kritcku sliku prema dionici kao i dezinformiraju pocetnike sa prepozitivnim stavovima. Sve sa mjerom. Hvala.

New Report

Close