RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,11
33.556
6,564
5,10
5,16
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nestrpljivo čekamo 27.10.

Uslijed Gazdinih financijskih akrobacija i zezalica, kvalitetne dionice
mogu se cijelo ovo vrijeme kupovati po gotovo akcijskim cijenama.
Akcija traje do objave FI za rekordni 3. kvartal ili do isteka zaliha.

Barikb, dobro je biti optimist. Ali nemojmo očekivati od 3. kvartala čuda. Financijske rupe- gubitak kojeg če stvoriti 4. kvartal zasigurno če utjecati na cjelogodišnji rezultat Valamara, pa ni neku neumjerenu cijenu koja se spominje -60 do 70 kuna,nerealno je očekivati.

RIVP-R-A – Resistance @ 44,25

48,59 ATH

Prije objave najboljeg kvartala u poviesti branše i kompanije Valmara.

plavi01 kad Vam je slijedeći otpor, informativno. ovaj Vam je probijen.

Inače ne bih dao za tehničku analizu niti 5 lipa.

Nema jačeg otpora prije P/E=20.
Ako su kamate na štednju 0.5% ili manje zašto bi bio problem uložiti ovdje i dobivati min. 10 puta više?
Od toga 4 x kao divku, a ostalo kroz porast vrijednosti, lako utrživo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Htio sam zapravo napisati 2 kn umjesto samo 1 kn u 9:28

Lijepa prilika za prodaju i izlaz ovdje. Porasla je 3-4 kn.
Tko nema vremena čekati 3 kv. lovu u džep i bris iza ugla.

Moj horizont je nešto duži ipak.

Evo, ja sam jedan od onih koji je danas izasao. Odlicna dionica na kriminalno losoj burzi, a to je ujedno i glavni uzrok izlaska.

Zelim vam svima puno srece dalje!


Evo, ja sam jedan od onih koji je danas izasao. Odlicna dionica na kriminalno losoj burzi, a to je ujedno i glavni uzrok izlaska.

Zelim vam svima puno srece dalje!


Ja pak danas ponovno ušao. Čini mi se da je krenuo novi vlakić pred izvješće. Tko je bio u pravu vrijeme će pokazati, ali na kraju krajeva, to nije ni bitno. Najbitnije je da se kapital okreće;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Koliko god naša burza bila loša mislim da je Valmar i dalje jako dobra prilika, nakon povijesnog Q3 mislim da ce zainteresiranost biti povecana i mislim da ce se moci lagano prodati kada poraste cijena. Kao što je netko vec naveo prije u Hrvatskoj se nis ne kalkulira unaprijed.

New Report

Close