RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
4,99
16.354
3,276
5,00
5,04
0,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da, it’s gonna be a killer. Mogla bi dobit biti kao prosle godine. Ili tek nesto manja. Bez jednokratnih stavki.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ibro zehn, ako imate neki prijedlog kako raspodjeliti milijune pošaljite na upravu.
Siguran sam da ce razmotriti. Zasad rade jako dobro, što znači da su otvoreni za kvalitetna rješenja.

poštovani kolege,

kao dugogodišnji dioničar imam zamolbu odnosno pitanje, pa molim ukoliko netko zna konkretno što će ” naše poduzeće” učiniti po pitanju obnove prvorazdne lokacije u Puli tj. uređenja d.d. Puntižela u Štinjanu kojeg se ovog proljeća I formalno pripojilo matici?

Zahvaljujem unprijed I srdačan pozdrav

@stefek, apartmani Pical se pričalo na forumu da će vjerojatno ići za smještaj radnika, za hotel nisam siguran, ali mu je došlo vrijeme za renovaciju. Tirenu ne bi bilo loše preurediti, Babin kuk je stvarno odlična lokacija, a Tirena pored Lacrome svakako izgleda kao da je ispala iz 70-ih prošlog stoljeća.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

@Malidion
Što se tiče Puntižele, ona je procijenjena na 100M kuna. Naime, tamo je prostornim planom predviđena gradnja oko 1500 kreveta (na zemljištu u vlasništvu Valamara), tako da je taj dio riješen.

Odluka managementa je da se čeka ishod projekta Brijuni riviera pa će se tako i oni uklopiti. Znači, prvi nećemo tamo ništa raditi, kad drugi počnu raditi, mi svoje lako napravimo.


@xdado

Prvotno su apartmani bili predviđeni za radnike, ali se odustalo od toga upravo zbog projekta, tako da oni sad rade i čekaju da se počne s tim projektom. Očito od njega za sada nema ništa jer ne znam zašto ga ne bi stavili u plan investicija ako ide.
On je trebao ići još prije 5 godina, ali se stalno nešto odgađa. Još dok je Valamar na web stavljao projekcije novih investicija bila je vizualizacija Picala u retro stilu ’70-ih, fora je izgledao.

Pical je najavljen da ide u realizaciju, to sam zapamtio…evo izjave Kukurina od 28.07.2016.
Kukurin-Pical

30.06 isao iz at za hr (macelj).
slovenci granicu ostavili cistom kamere pokazju da nema nikoga!
ali smo zato cekali na onoj cesti koju rade vec 4 godine 2.5 sati jer su stavili semafor koji je jednako propustao jedan i drugi smjer i onda jos ove sa strane.
kolona 12 km.
jel cita netko iz vlade ovo?
sutra (subota 01.06) isao na more prema zadru.
guzva, ljudi kao u najjacim mjesecima 8 mjeseca. desna traka do mora na svakih 50 m jedan auto-milina za gledati. ja se ovakvo cega ne sjecam cak niti od one lude 1989


30.06 isao iz at za hr (macelj).
slovenci granicu ostavili cistom kamere pokazju da nema nikoga!
ali smo zato cekali na onoj cesti koju rade vec 4 godine 2.5 sati jer su stavili semafor koji je jednako propustao jedan i drugi smjer i onda jos ove sa strane.
kolona 12 km.
jel cita netko iz vlade ovo?
sutra (subota 01.06) isao na more prema zadru.
guzva, ljudi kao u najjacim mjesecima 8 mjeseca. desna traka do mora na svakih 50 m jedan auto-milina za gledati. ja se ovakvo cega ne sjecam cak niti od one lude 1989

Istina. Bas je kaos. Oni koji su inace hvatali sezonu samo od 1.7.-15.8., kazu da ovo nikada nisu vidjel i da se ovo ne pamti. Da je 6 mjesec eksplodirao, a da od Uskrsa imaju goste.

Tako da bi nam BDP mogao rasti stopom koju se bojim i napisati…

Potrosnja u maloprodaji pokazuje da je Agrokor anuliran, danas sam dobio robu sa Konzum klika i naravno ispitao covjeka malo:), kaze da je ludnica, da tako nisu ni prosle godine radili, da je samo 4 mjesec bio los…

Zamislite sto ce tek onda biti u 6 mjesecu

@stefek
Zahvaljujem na razmišljanju kod raspodjele iznosa investicija!
Smatram da je moje pitanje bilo na mjestu, nema nikakve svađe, a to što neki neznaju čitati s razumijevanjem nije moj problem, a i korektno sam postavio podpitanje kolegi!

@Barikb
Vaš odgovor nije baš povezan s mojim pitanjem. Nemam prijedlog samo me zanima da li je već nekome poznata raspodjela 700 mil kn ili ima vlastito razmišljanje kao kolega stefek. Nisam baš domaći u Poreču, a kada sam nedavno bio, obišao sam sv. Nikolu i kompleks oko Diamanta pa me najviše zanima projekt Pinia, jel to ide greenfield hotel?

Vaš link …

Može li netko malo bolje upoznat s područjem Rapca reći o kojem se to kompleksu tj. restoranu radi? Jel to možda ona napuštena socijalistička građevina poviše restorana La Pentola ili griješim?

Ma Pinia je u Poreču, ide hotel Zagreb, Pical pa Pinia. S desne strane je hotel, s lijeve apartmani.

To je brownfield, mada solidne 3*, a apartmani su za rusenje.

Iako, ako to bude neki projekt u rangu ovogodišnjeg Rapca, bit će to mašala 🙂


Ma Pinia je u Poreču, ide hotel Zagreb, Pical pa Pinia. S desne strane je hotel, s lijeve apartmani.

To je brownfield, mada solidne 3*, a apartmani su za rusenje.

Iako, ako to bude neki projekt u rangu ovogodišnjeg Rapca, bit će to mašala 🙂

Znam da je u Poreču! haha
Znam kako idu, pogledao sam na mapu!

“Investicija u Valamar Pinia Family Suites Poreču će također donijeti novi luksuzni hotel za obiteljski odmor”

Ako ide samo obnova postojeće Pinie 3* onda bi trebalo pisati novouređeni ili slično. “Novi hotel” tumačim kao greenfield. Pa me zanima da li tamo prostorno predviđen novi hotel? Ili se misli na obnovu postojećeg 😀

Ipak možda bolje da zbog igre riječima ne trošimo previše vremena na nagađanja već pričekamo upravu na dodatne informacije 🙂 Isto tako da se ne zaboravi da je i Hvar u igri! Lp

Čini mi se da ćemo za prolaz kroz ovu šumu 44,50 – 45 ipak morat pričekat odličan Q2 kao boost.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Bude li 2, 3 i 4Q dobar nakrcat će se još šume na oko 44 – 45 kuna. P/B je na blizu 3. I svi ostali financijski pokazatelji ukazuju na prekupljenost. No, vidjet ćemo.

New Report

Close