RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
4,99
16.354
3,276
5,00
5,04
0,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobit će biti veća nego prošle godine ako izuzmemo NRI( non reccuring item) of 70 milijuna kuna porezne olakšice. Dakle dobit iz redovnog poslovanja.
Najavljivana akvizicija može biti samo vjetar u leđa pod uvjetom da je odrade dobro. Ovaj deal.sa mirovinskim fondovima je odlična stvar.

Da u pravu ste zbog porezne olakšice i povečanja nekih drugih troškova dobit računam da ce bit nešto manja.A u svezi akvizicija mislim da nemamo razlog da sumljamo da ne odrade dobro.

Mislim da je stanje na cestama ovaj vikend oliti vijesti o popunjenosti kapaciteta pomoglo da danasnji promet bude ovakav, kao i kretanje cijene. S tim da kao sto kaze kolega Barikb: ne mogu se oteti dojmu da se jos uvijek dokupljuje 2016.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zabina analitika koja daje cijenu od 48kn se kroz proteklih nekoliko godina pokazala kao izrazito konzervativna gdje je cijena dionice poprilično bila viša što je neki način i uobičajeno kad znamo da je analiza od bankarske institucije. Očekujem pedesetku ove godine. ⏳

44 kn smo probili.
slijedece mjerenje je na 48.

Više ništa ne komentiram dok ne izađe Q2. Onda će se moći nešto reći. Ali javno objavljene informacije pokazuju put.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Prije 4 mjeseca RIVP se tržio po 44,40 kn.
Cijena se oporavlja, ali vrlo umjereno obzirom na poslovne vijesti.
Rabac oduševljava goste, goste više platežne moći. Iduće godine
kapaciteti se povećavaju. Prošle godine je cijene bitnije rasla
početkom kolovoza, onako po sjećanju. Moglo bi i ove godine biti
tako. Nema tako dobre i likvidne dionice na ZSE.

Nalog od 9.620 komada stoji već mjesecima na 44,48 kn.
Izgleda da je posve sazorio i da će ubrzo biti ubran.

Jedva 100 tisuća kn prometa danas.

Ne pamtim ovako mali promet na RIVP, obično
bude između pola milijuna do milijun, dva ili više.

Dok burza pada, turističke dionice u plusu i do 35 posto

Jel to novi ath danas?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Još nije.

New Report

Close