RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 17:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
4,99
16.354
3,276
5,00
5,04
0,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Taj dio je sada konzerviran i radi se o 120 soba u jednom objektu poviše girandelle.

Vjerojatno su morali pričekati s uređenjem dok ne potpišu ugovor jer očito se radi o nekim standardima koji se moraju zadovoljiti. S građevinske strane je to odrađeno i više nego korektno.

Sve sobe su napravljene u dužinu tako da samo mali broj na rubnim bočnim dijelovima nema direkt pogled na more, nego je morska strana. Znamo zašto se tako radi, jel? 🙂

A ove kućice u Ježevcu sam htio rezervirati, ali nažalost (ili na sreću), nije bilo slobodnih u mojim terminima.

Čemu je sad ovaj zastoj?
Pa tek se odlijepila par posto od 40, a vijesti oko turizma svaki dan sve bolji.

Ajde se smirite malo. Pa već sama činjenica da se dionica giba oko svog prosjeka od tjedana i mjeseci prije krize s Agrokorom, de facto bez gubitka na cijeni, a Crobi je roknuo 20%, sama za sebe govori o tome kako se čuva vrijednost. Nemojte biti nestrpljivi i nezahvalni.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/valamr-riviera-usla-u-lanac-hotela-specijaliziranih-za-odmor-s-djecom-20170605


Ajde se smirite malo. Pa već sama činjenica da se dionica giba oko svog prosjeka od tjedana i mjeseci prije krize s Agrokorom, de facto bez gubitka na cijeni, a Crobi je roknuo 20%, sama za sebe govori o tome kako se čuva vrijednost. Nemojte biti nestrpljivi i nezahvalni.

crobi je riknuo zbog todinih dionica koje su pale po 100-300%.
Ako maknes todine dionice koliko je onda pao crobex?
Otprilike koliko i RIVP-4%!

Nevjerojatni su mi likovi koji napišu nešto ovakvo:
“…dionica koje su pale po 100-300%. ”
I još rade s novcima.
Opasno je to, bojim se da nije neki od mojih brokera ili bankara…

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

iako je bilo jasno sto sam htio reci, fulao sam u brojevima jer 3 puta pad nije 300% nego 33-66%.
ali cak i tada osim ismijavanja nije pobijena moja tvrdnja da je RIVP pala bez todinih udjela otprilike koliko i CROBEX.
a sada cu i ja malo zajedljivo poentirati: sacuvaj me onih koji traze dlaku u jajetu i nakon sto ju nadje ne gledaju cjelinu tog jajeta.

Ovdje donosimo top 10 najvećih neto izvoznika (izvoz minus uvoz u 2016.). Iznosi su u milijunima kuna, a u zagradama su tvrtkin plasman u 1000 najvećih, odnosno udjel izvoza u ukupnim prihodima.

1. (44.) VALAMAR RIVIERA d.d…………………………………………………1237 (84,9%)
2. (57.) KONČAR – ENERGETSKI TRANSFORMATORI d.o.o…1166 (91,0%)
3. (42.) CROATIA AIRLINES d.d………………………………………………..1011 (66,1%)
4. (30.) PETROKEMIJA d.d…………………………………………………………843 (65,5%)
5. (82.) HS PRODUKT d.o.o…………………………………………………………729 (88,9%)
6. (89.) AMEROPA ŽITNI TERMINAL d.o.o……………………………….700 (82,2%)


iako je bilo jasno sto sam htio reci, fulao sam u brojevima jer 3 puta pad nije 300% nego 33-66%.
ali cak i tada osim ismijavanja nije pobijena moja tvrdnja da je RIVP pala bez todinih udjela otprilike koliko i CROBEX.
a sada cu i ja malo zajedljivo poentirati: sacuvaj me onih koji traze dlaku u jajetu i nakon sto ju nadje ne gledaju cjelinu tog jajeta.

Ma kako nesto moze i pasti tri PUTA svoje vrijednosti, osim predmeta ili covjeka da 10 puta padne, Neka vrijednost moze pasti samo 0-100% 🙂

Nekome nije baš matematika jača strana 🙂

Pa čemu danas ovo pada skoro najviše od svih??
A zadnja 2 dana samo dobre vijesti.
Pa nije valjda zbog mogućih izbora, pa neće turizam stati zbog toga, već i ove godine možemo očekivati popriličan rast.



iako je bilo jasno sto sam htio reci, fulao sam u brojevima jer 3 puta pad nije 300% nego 33-66%.
ali cak i tada osim ismijavanja nije pobijena moja tvrdnja da je RIVP pala bez todinih udjela otprilike koliko i CROBEX.
a sada cu i ja malo zajedljivo poentirati: sacuvaj me onih koji traze dlaku u jajetu i nakon sto ju nadje ne gledaju cjelinu tog jajeta.

Ma kako nesto moze i pasti tri PUTA svoje vrijednosti, osim predmeta ili covjeka da 10 puta padne, Neka vrijednost moze pasti samo 0-100% 🙂

Nekome nije baš matematika jača strana 🙂
[/quote]
Nije mi jaca strana kada sam ovca koju svi sisaju i koja uzaludno trazi svoga pastira da ju vodi.
ali kada vidim ove velicine ovdje koje se zakvace za lapsus i ne vide bitnu informaciju odmah mi je lakse jer vidim da i kao ovca sam povlasten u mnogim stvarima.

http://zse.hr/default.aspx?id=77643

New Report

Close