RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 09:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,10
34.915
6,848
5,10
5,12
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Samo čekamo FI.
Meni uvijek drago kad poklope MM, bilo gore bilo dolje :))
ali još bolje kupovati od njega prije.


Trebalo je 2011."imati jaja" te biti "stručnjak" i kupiti tadašnji KORF po cc.80kn odnosno preračunato u RIVP oko 6.30kn i to 70% portfelja…sjećam se ko da je bilo jučer. Malo nas je al nas ima… :-)))

kako je ono išla pretvorba za jednu dijonicu valamara se dobilo rivijere ? prodao sam prije te pretvorbe pa nisam upućen . Kasnije kupovao ponovo .

Ma da se razumjemo meni je zaista drago da se ovo dešava sa rivp..
Imao sam je prije i korf i rivp i uopće ne dvojim da neće zarađivati i da neće rasti.
Ali ono što me brine što se cijela naša ekonomija vrti oko turizma koji je jako ranjiva grana.
Industrija i drugi oblici ekonomije su nam praktički mrtvi.
A slično razmišlja i ekipa koja ulaže na burzu…samo turizam..ono u stilu prodaj stan u ZG i kupi apartman na moru i živioš kao bubreg u loju bez da radiš.
Ja se iskreno bojim da kao i svaki balon kad se puno napuše ne pukne..
Drago mi je da se oporavljamo i da rastemo…i sam živim i imam 50% prihoda od turizma…ali pokušavam biti i malo objektivan..
Sjetimo se histerije za dionicama 2007…tako nešto imamo sada na turističkim dionicama…koje ponavljam vrijede i zarađuju pare i eksponencijalno rastu…sve do jednom..kada će rast biti ograničen…a ne želim ni pomisliti što bi se desilo da bude terorizma na našoj obali i da recimo samo jedna sezona bude loša zbog vremena..
evo malo i SEE biz piše o tome.
Da se razumjemo rivp je dobra dionica i ništa loše ne mislim…samo smatram da sve temeljimo na turizmu.

http://www.seebiz.eu/hrvatska-ekonomija-ranjiva-zbog-pretjerane-izlozenosti-turizmu/ar-148657/

A BALVANA!!! :) :) :)

Ako se pogleda u knjigu dioničara, TOP 30 se općenito riješava velikih količina dionica… gledajući na mjesečnoj razini…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Trebalo je 2011."imati jaja" te biti "stručnjak" i kupiti tadašnji KORF po cc.80kn odnosno preračunato u RIVP oko 6.30kn i to 70% portfelja…sjećam se ko da je bilo jučer. Malo nas je al nas ima… :-)))

kako je ono išla pretvorba za jednu dijonicu valamara se dobilo rivijere ? prodao sam prije te pretvorbe pa nisam upućen . Kasnije kupovao ponovo .
[/quote]
Bolje ni ne racunaj… 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ivan 1902. Zloćko mali.

TOP 30 je u prosincu.
– kupio 283.591 dionicu,
– prodao 99.233 dionicu.

Ako samo ovaj rast RIVP-a u zadnjih tjedan dana ne navuce jos par tisuca novih ljudi na burzu, ja ne znam.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Ali kako on piše : “ako se pogleda u knjigu dioničara…”
Ovakvo SVJESNO trolanje sa lažnim podacima ne bi trebalo omogućavati.
Nevaljalče jedan Ivan1902.

Uživajmo danas u RIVP-u… i drugim dionicama
Zaslužili smo !


Trebalo je 2011."imati jaja" te biti "stručnjak" i kupiti tadašnji KORF po cc.80kn odnosno preračunato u RIVP oko 6.30kn i to 70% portfelja…sjećam se ko da je bilo jučer. Malo nas je al nas ima… :-)))

Kupio KORF po 20 kn…prodao na 44 kn…….
I dandanas mi suze same krenu…😢😧😧😧

Trenutno me zanima da li su i koliko kupovali mirovinci.
Ako su i ovo propustili onda je za nas unutra doista puna
šaka brade i sve puno jasnije za dalje. Jednostavno radi se
kompaniji koja previše vrijedi da je mirovinci mogu do kraja
zaobići, radi nečije taštine ili nekompetencija.

Ukoliko i jesu kupovali onda cijela ova količina
nije dovoljna za bilo kakvu jaču poziciju, tako da možemo
biti zadovoljni razvojem ovdje.




Trebalo je 2011."imati jaja" te biti "stručnjak" i kupiti tadašnji KORF po cc.80kn odnosno preračunato u RIVP oko 6.30kn i to 70% portfelja…sjećam se ko da je bilo jučer. Malo nas je al nas ima… :-)))

kako je ono išla pretvorba za jednu dijonicu valamara se dobilo rivijere ? prodao sam prije te pretvorbe pa nisam upućen . Kasnije kupovao ponovo .
[/quote]
Bolje ni ne racunaj… 😉
[/quote]
Ma zadovoljan sam ja i sada jer valamar sam dobio djeljenjem SN holdinga pa sudjelovao u dokap VLHO pa kasnije izašao . Pa eto me opet s dobrim plusom unutra. Ne žalim za svojim postupcima jer su dali poz.rezultate. Makar uvjek može bolje (tuđa je trava uvjek zelenija) haha.
Pozzzz.

Ma salim se ja. Naravno, RIVP je super priča za svih, kad god da su ušli. To je činjenica.

I treba uvjek računati i preispitivati. Pretvorba je išla po 12-13 dionica RIVP za jednu VLHO i KORF.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close