RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 04:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,14
15.851
3,083
5,14
5,16
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ježevac u gradu Krk.

Novi fundamenti RIVP objavljeni na moje dionice.
Izgledaju odlično.

Nema odmora dok traje obnova…

Odlično, obnavljaju i to nikad jače svoje kapacitete a i šoping je na vidiku.
Bilo bi uredu pa i da kupuju i izvan zemlje nešto kao ono u Austriji zimovalište pa da i zimi imamo sinergiju i dodatne prihode a radnici koji su voljni raditi i zimi da odu gore.
Mislim da se na to jako računa i čeka prilika.

Pustite forumske managere i njhove filozofije. Lijepo zvuči kad se izgovori, ali u praksi je to malo drugačije.

Nego, vidim da Pical apartments više neće nuditi usluge smještaja. prebacuje li se tih 110 apartmana u smještaj za zaposlenike, što mi se čini kao ok potez ili se već počelo s pripremama za Pical 2018/19 pa će već sad nešto raditi s njim?


Odlično, obnavljaju i to nikad jače svoje kapacitete a i šoping je na vidiku.
Bilo bi uredu pa i da kupuju i izvan zemlje nešto kao ono u Austriji zimovalište pa da i zimi imamo sinergiju i dodatne prihode a radnici koji su voljni raditi i zimi da odu gore.
Mislim da se na to jako računa i čeka prilika.

Što je to Pical apartments ?

Apartmansko naselje u Poreču sa 2*, pored hotela Pical, malo zapušteno za standard Valamara, sa opremom još iz 80-ih (Jadran kakav je nekad bio 🙂 Ja sam bio prošle godine tamo oko 1.6. za 30€ noć.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Sa cca 36 kn korekcija do cca 31. Nije mala razlika.
Odlična prilika za dokup ?

ne znam što očekujete kao odgovor, ali ja vam mogu odmah reći kakvi će odgovori biti 🙂
– oni koji su prodali + oni koji nemaju dionicu će reći da to treba još jako pasti.
– oni koji imaju rivp, tvrdit će da je odlična prilika za dokup 🙂

Netko se gadno istresao u sat i pol rada burze

Ne očekujem ništa.
Imam naviku kupovati na rasprodajama i inače.
Naravno da je dno teško pogoditi, ali za dobru provjerenu robu sam spreman platiti.
31,50 kn za mene kao ponovnog kupca je vrlo fer cijena, kupovao sam prije daleko jeftinije.
Ako otiđe ispod 30 kn što je lako moguće brzo smo nazad…
Likvidnost uvijek veseli i sjajno je za mnoge ovdje koji imaju puno dionica,
ja skupljam polako do željenog broja, tako da mi pad cijene dijelom odgovara.

Sa 36 kn past na 31,50 kn meni je odmah jasno da tu jaki igraci igraju velike igrice, koliko je trebalo tjedana da dionica napokon krene gore svi smo bili sretni hvalili dionicu i onda u par dana pad osmanskog carstva, ma daj..i onda mi daju dividendu od 65 lipa, ma daj!! Ako ste najveca turistiska firma u Hrvatskoj puknite cifru da se zaledimo od srece, dignite place radnicima 5-10% a ne 0,002%..fuj..sve vise i vise ne volim taj Valamar.

ovdje je stvar vrlo jednostavna – budući md obuhvaćaju zadnja 4 kvartala, ovako i još malo bolje jer q4 2016 će biti dosta bolji od q4 2015, će rivp izgledati i na kraju 2016. tu su brojke, tu omjeri, tu evaluacije – svatko s završenom osnovnom može si sračunati valja li ili ne valja.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close