RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
4,99
16.354
3,276
5,00
5,04
0,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Epic kupio 1 327 … komada
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=RIVP-R-A

Da eto, bas je kupio…..plavi01 i ti nesto govoris ljudima o adrisu i dionicama…..

Sad će ponovo trezor krenuti u novi krug kupnje dionica…i ponovnu prodaju EPICu i tako do 50% a onda spektakl….:-)))

To su dionice dobivene kao dividenda zar ne? Malo mi je zbunjujuće zašto je novo stanje već na mojedionice.com, vjerojatno se ne gleda T+2 za dionice kroz dividendu ili? Može netko malo pojasnit, hvala!

Sjele mi dionice u SKDD, izgleda trebam samo registrirati kod brokera!

Što se tiče računice, da sam uzeo novčanu, i da sam kupio u petak mogao sam točno jednu dionicu više kupiti/dobiti, ali bih imao i posla s prebacivanjem i kupovinom! A i promet je bio mali tako da ako je netko htio veće količine reinvestirati podigao bi cijenu i time mu se nebi isplatilo!

Zasad se bolje isplatilo uzet dividendu kroz dionice. Međutim, vidjet ćemo sutra u kojem smjeru će krenuti, vjerujem da će neki krenuti reinvestirati novčanu, bid je ionako ojačao zadnjih trgovinskih dana, zatim sezona samo što nije, bliži se Investors Day itd. 🙂

Zasto bi bio ikakav spektakl da dodu do 50%?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ljudi, oni sa povezanim drustvima imaju vec 51%….

prestanite sa urotama vise…

Isprika, krivo sam se izrazio…mislio sam na daljnje aktivno kupovanje trezora i “spremanje” dionica u sigurnu luku što samo po sebi ne mora biti u vidu dizanja cijene dionice ali i može biti ukoliko potražnja premašuje ponudu.


… Međutim, vidjet ćemo sutra u kojem smjeru će krenuti, vjerujem da će neki krenuti reinvestirati novčanu, bid je ionako ojačao zadnjih trgovinskih dana, zatim sezona samo što nije, bliži se Investors Day itd. 🙂

a zašto ste sigurni da će krenuti ‘reinvestirati’ novčanu dividendu? zašto Vi i slični koji ste uzeli dionice kao dividendu ne biste ‘dezinvestirali’? recimo, ja sam u međuvremenu investirao po manjoj cijeni od nenovčane, kupio slobodnih kešom, a s isplatom novčane dividende vratio keš. I zaradio cca 2%
sve legalno, još su si i brokeri zaradili 🙂


… Međutim, vidjet ćemo sutra u kojem smjeru će krenuti, vjerujem da će neki krenuti reinvestirati novčanu, bid je ionako ojačao zadnjih trgovinskih dana, zatim sezona samo što nije, bliži se Investors Day itd. 🙂

a zašto ste sigurni da će krenuti ‘reinvestirati’ novčanu dividendu? zašto Vi i slični koji ste uzeli dionice kao dividendu ne biste ‘dezinvestirali’? recimo, ja sam u međuvremenu investirao po manjoj cijeni od nenovčane, kupio slobodnih kešom, a s isplatom novčane dividende vratio keš. I zaradio cca 2%
sve legalno, još su si i brokeri zaradili 🙂

Da li mi tko moze objasniti gdje i sto sad moram napraviti da dionice koje su mi sjele kao dividenda i koje vidim u SKDD-u sada budu vidljive i u na mom racunu u Agram brokerima? Do sada nikad nisam morao raditi nesto ovako pa ne znam. hvala na pomoci!

A random walk down Wall Street...

Bravo accoutant, to nažalost 99% ljudi nije primjetilo odnosno nije znalo izračunati. I to govori o našem tržištu i koliko je nama lijepo uz takve prilike iz tjedna u tjedan. A sada kada su isplatili dividendu i uzeli sve što su planirali opet se oslobađa prostor za rast i brzo ćemo prema 25,00 kuna.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Pogledate koliko vam je dionica “isplaćeno” i kod Agram brokera u aplikaciji date zahtjev za registraciju vrijednosnih papira (na lijevoj strani aplikacije). I to je to, čekate da vam brokeri prijenos.

New Report

Close