RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 02:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,13
100.674
19,619
5,10
5,16
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zanimljivo kako se na pozitivne vijesti stišću palčevi za dolje. Bit će svi prodali pa sad nadaju da ce pasti 😀

A kakve veze s bilo čim imaju ti palčevi?

A o povećanju plaća radnicima, nema linka?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

1. HMST-R-A 0. 5. VALAMAR RIVIERA D.D. 5.632 295,00 05.04.16 1,66 1,09%
2. INGR-R-A 3. 3. VALAMAR RIVIERA D.D. 516.658 2,71 06.04.16 1,40 3,81%
3. KOEI-R-A 9. 9. VALAMAR RIVIERA D.D. 39.791 634,99 06.04.16 25,27 1,55%
UKUPNO 28,33

Kada su kupili ingru i po kojoj cijeni?

Jel to Valamar ovih dana uređivao nešto svoju stranicu? Tražim obrazac za skupštinu na njihovoj stranici i ne mogu ga naći, jel mi može netko poslat link? Znam, da ima na stranici udruge RIVP, ali ne shvaćam zašto nema kod Valamara. Hvala

Navodno taj dio u Ingri prodaju po 3,50 kn..

Malo im je neorganizirana stranica. Treba na ostale objave i onda otići na 2016. Link na pravu stranicu je:
http://www.valamar-riviera.com/prva.aspx?stranica=45&pid=4&y=2016

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

EPIC je dao protuprijedlog isplate dividende za isplatu u dionicama. Hoće li to proći? Koliko ljudi će to iskoristiti? Ja ću recimo iskoristiti opciju ako prođe. Kako ide porezni tretman takvih isplata?


EPIC je dao protuprijedlog isplate dividende za isplatu u dionicama. Hoće li to proći? Koliko ljudi će to iskoristiti? Ja ću recimo iskoristiti opciju ako prođe. Kako ide porezni tretman takvih isplata?

Porezni tretman bi trebao biti isti za isplatu u naravi i u novcu. Dakle oni će vjerojatno za one koji prihvate tu opciju uplatiti iznos poreza, jednako kao kada bi isplata bila u novcu. Zato i umanjuju iznos za porez prije nego što podijele sa cijenom dionice.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


EPIC je dao protuprijedlog isplate dividende za isplatu u dionicama. Hoće li to proći? Koliko ljudi će to iskoristiti? Ja ću recimo iskoristiti opciju ako prođe. Kako ide porezni tretman takvih isplata?

može link gdje je to objavljeno?

Vaš link …

New Report

Close