RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,16
52.884
10,252
5,14
5,16
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Svejedno je moguća tzv. eksplozija ovdje….

pa neznam baš, iako bih volio..
Puno je to raslo, a trenutno ima i puno podcjenjenijih dionica sa gotovo identičnom perpektivom, ali sa puno manjim fokusom javnosti..procijenite sami..

@invest
na koje dionice mislite?

@invest

Kolega, to što vi ne znate ili mislite ne znači da neće rasti (ili padati).
Ima naznaka da će rasti…to je to…ugodan dan [emo_smijeh]

Evo kad nitko ne želi dati neko predviđanje za Q3, ja ću prije nego što izađe izvješće:

Prihodi Q3: 875 M kn (1.230 M kn Q1-Q3)
Rashodi Q3: 390 M kn
Dobit u Q3: 485 M kn (380 M kn Q1-Q3)

EPS: 3 kn (Q1-Q3)



@invest

Kolega, to što vi ne znate ili mislite ne znači da neće rasti (ili padati).
Ima naznaka da će rasti…to je to…ugodan dan [emo_smijeh]

Slažem se.. I sam sam vrl izložen u ovom tickeru, zaista ga smatram odličnim ulaganjem, pogotovo dugoročnim. no isto tako smatram da ima i nekih drugim dionica koje imaju potencijalno puno veći rast, baš iz tog razloga što nisu u oku javnosti.. a koje su to, procijenite sami, inače me moderator briše..

Odlicno otvaranje. [emo_palacg]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

vedro nebo…da je al je cini mi se opet to max zasad… malo dole sad pa bumo vidli👍

pepe7

24,15 otpor

Suncani hvar 180% veca dobit dionica podivljala,samo usporedbe radi isti je sektor da predpostavite sta nas ceka

A ne možemo tako generalizirati, do sada iz istog sektora imamo izvješće LRH koje je s obzirom da je ovo rekordna godina, budimo iskreni, razočaravajuće, a s druge strane imamo SUNH koji je očito maksimalno iskoristio tu rekordnu godinu, tako da smo za sada, rekao bih, 1:1…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nije 1:1 nego 2:0. Lrh također ima odlične rezultate ali nema izvanrednih prihoda kao prošle godine od presude i prodaje.

Spalato, većina dobiti SUNH je rezultat izvanrednih događaja zbog postupka predstečajne nagodbe, što je i bilo očekivano. P/E prilagođen za izvanredne događaje im je sada oko 150. Lijep rezultat, ali suluda valuacija.

New Report

Close