RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,10
67.888
13,299
5,06
5,10
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupaca će biti , samo strpljivo, dok ne izađu izvješća za 3q a onda i godišnji ! 😉


Kupaca će biti , samo strpljivo, dok ne izađu izvješća za 3q a onda i godišnji ! 😉

možda i neće jer previše se pisalo o ovoj dionici i dalje se previše piše. tko ju je htio, taj ju je kupio. navuklo se ovamo svega , i fondova i malih dioničara i sada više nema tko novi kupiti. zato je bolje malo smanjiti dojam i biti razuman, tu i tamo je ok nešto napisati, ali na ovo se žestoko navlačilo putem medija i sada je dionica prekupljena. zato je stanje ovakvo, zato je likvidnost pala. sa firmom se ništa nije promijenilo.

...povijest se ponavlja...


možda i neće jer previše se pisalo o ovoj dionici i dalje se previše piše. tko ju je htio, taj ju je kupio. navuklo se ovamo svega , i fondova i malih dioničara i sada više nema tko novi kupiti. zato je bolje malo smanjiti dojam i biti razuman, tu i tamo je ok nešto napisati, ali na ovo se žestoko navlačilo putem medija i sada je dionica prekupljena. zato je stanje ovakvo, zato je likvidnost pala. sa firmom se ništa nije promijenilo.

Vrhunska analiza, delboy! Možeš očekivati poziv od nekog većeg fonda da radiš za njih!! Ne bi se čudio ni ako te stranci angažiraju! Kako logično, tko je htio ju je kupio. A svi čekaju prodati po 10% većoj cijeni. Ovdje su ogromni prometi bili sigurno su i fondovi ušli i sve upućuje na to da bi cijena pala barem 90-ak % da trezor nije kupio ove enormne količine neki dan! A u medijima tek da nije bilo svih ovih naručenih članaka i ovih jumbo plakata po cijeloj državi, ko bi ovu jadnu dionicu uopće kupovao, jel da? Ma oduvjek sam znao, delboy, da si ti pravi znalac! This time next year you will be a millionaire!!!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Umrit ću od smijeha , da ” dionica je prekupljena ” 😆😅 . Mirovinski fondovi su puni ove dionice , ništa drugo nisu kupovali , samo nju , da bar jesu !

Za razliku od većine koji prate ovaj forum, kolega delboy je istinski milijunaš i njegovo mišljenje treba respektirati.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Za razliku od većine koji prate ovaj forum, kolega delboy je istinski milijunaš i njegovo mišljenje treba respektirati.

i to multi, da ne bi bilo zabune.

...povijest se ponavlja...

Jedino te skromnost malo muci

Gledam vijesti s lijeve strane i u oko mi upala Ersteova analiza. Objavili su je početkom srpnja kada je cijena dionice bila malo manje od 21 kunu. U međuvremenu je otišla do 24 i sad se vratila na malo više od 21 kunu. Ciljanu 12-mjesečnu cijenu Erste analitičari postavili su na 26,5 kuna, a u međuvremenu je turistička sezona još bolja od očekivanja.

Evo link:

Valamarova dionica na godinu vrijedi 30 posto više

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Prema službenim statističkim podacima Turističke zajednice Grada Poreča za prvih 8 mjeseci tekuće godine na području Turističke zajednice Poreča zabilježeno je povećanje broja noćenja od 8% obzirom na isto razdoblje prošle godine.

Poreč u prvih 8 mjeseci bilježi porast broja noćenja od 8% obzirom na prošlu godinu

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,

Prema službenim statističkim podacima Turističke zajednice Grada Poreča za prvih 8 mjeseci tekuće godine na području Turističke zajednice Poreča zabilježeno je povećanje broja noćenja od 8% obzirom na isto razdoblje prošle godine.

Poreč u prvih 8 mjeseci bilježi porast broja noćenja od 8% obzirom na prošlu godinu


…, a istovremeno, prema pogledu na vlastiti tekući račun na kraju ljeta, zabilježeno i značajno povećanje cijena, prema vlastitom iskustvu najmanje 10% u odnosu na prošlu godinu 🙂

Valamarovi hoteli dobitnici su prestižnih turističkih ‘Oscara’
Valamar je osvajanjem nagrada u sve četiri nominirane kategorije u potpunosti nadmašio konkurenciju.

Tri Valamarova ponajbolja hotela osvojila su četiri najprestižnije turističke nagrade World Travel Awards, dodijeljene u Sardiniji 5. rujna 2015. Hotel Valamar Lacroma Dubrovnik 4* proglašen je vodećim poslovnim hotelom u Hrvatskoj i vodećim hotelom u Hrvatskoj, dok je hotel Valamar Riviera 4* iz Poreča treću godinu zaredom vodeći hrvatski boutique hotel, kao porečki obiteljski hotel Valamar Club Tamaris 4* nagrađen je drugu godinu za redom kao vodeće ljetovalište u Hrvatskoj.

Ostalo na http://www.poslovni.hr/hrvatska/foto-valamarovi-hoteli-dobitnici-su-prestiznih-turistickih-oscara-301328

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

zanimljivo,4.igrač prodaje 93627 kom,ukupni postotak se polako smanjuje i došao
je na 59,31% a najavljuju se u 10.mjesecu vrlo dobri rezultati s Baškom.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=RIVP-R-A
ima li netko kakve pokazatelje za prvih 8.mjeseci
analize uglednih kuća o ciljanoj cijeni od 27 kn su mi nekako mršave
ono koji znaju nešto više od mene spominju opet nekakvu dividendu a mene više
zanima ima li neka špekulacija o kakvoj akviziciji u budućnosti?

New Report

Close