RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 03:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,10
67.888
13,299
5,06
5,10
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


A nesto i Maistrino

istina, u široj okolici.

...povijest se ponavlja...

Pa ne bi bas rekao, tocnije cijeli Rovinj i Vrsar su Maistra


Pa ne bi bas rekao, tocnije cijeli Rovinj i Vrsar su Maistra

pročitaj ponovno i smisleno tekst. ja pričam o poreštini, u koju se geografski ubraja i vrsar. dakle, na poreštini ima vrlo malo maistrinog u odnosu na lagunu i riveru.

...povijest se ponavlja...

Ako nešto već ima utjecaja na ZSE, onda je to Europa, a onabje danas bila u plusu…

Sve mi se čini, tko je jamio, jamio je…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Rasprodaja se nastavlja, pitam se kome se sad isplati to prodavat po ovim cijenama ili jednostavno realizira dobitak od prekjucer 🙂

Rusitelj vlade ^_^.

Čini mi se da je istovario završio. Nisam uspio kupiti.

Na stranim burzama su pale cijene dionica i možda se čovjek prebacuje na nešto što je vani sada povoljno jer koliko sam vidio radi se o dosta velikoj količini dionica koja je prosuta po BID-u…

A netko je tu količinu ovdje kupio isto povoljno!


Rasprodaja se nastavlja, pitam se kome se sad isplati to prodavat po ovim cijenama ili jednostavno realizira dobitak od prekjucer 🙂

nije uvijek pitanje isplativosti nego neki smanjuju pozicije u likvidnima jer očekuju daljnji pad , a onda je teže prodati. to su vjerojatno strani ulagači na ZSE. blue chipovi su najranjiviji u ovakvim situacijama jer bid je jak i uvijek ima kupaca. zato cijene padaju. ništa čudno, moguće prodaju kupljeno po 19. nitko to ne zna.

...povijest se ponavlja...

moguće, možda je ipak samo splet okolnosti, netko prodaje da bi došao do casha kako bi ušao u nešto drugo za što pretpostavlja veći prirast u kratkoročnom periodu.

Valamar opet kupuje vlastite dionice…
http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/RIVP_stjecanje_otpustanje_2015__2882015105354.pdf

a novih kupaca nema a stari su kupili koliko su mogli

New Report

Close