RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 09:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,10
67.888
13,299
5,06
5,10
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

10.8.2015- Jlist
haab dao analizu za rivp

I? Što kaže analiza?

27 kn…

Dobar dan svima !
Ljudi……..,jel’ to moguće, dionica zarađuje 55 lipa po dionici, a dijeli dividendu i dobro se trži…
Posjedujem dionicu, da ne mislite da vam trljam noseve, al’ se pitam, tko tu pije, a tko će tu platiti ?

Uglavnom za nečijih 90tak tisuća zaba više ne skrbi..
Do kada ce trajati pritisak..
Pa zar ti ljudi iz top10 ne čitaju preporuke analitičara 😀

slijedi nam precesija


Dobar dan svima !
Ljudi……..,jel' to moguće, dionica zarađuje 55 lipa po dionici, a dijeli dividendu i dobro se trži…
Posjedujem dionicu, da ne mislite da vam trljam noseve, al' se pitam, tko tu pije, a tko će tu platiti ?

Novi si ovdje(a možda i stari sa novim nickom) , a već mudruješ i drukaš !Ohladi malo da se ne pregriješ .

Auuuuuu…., ja lijepo pitao, odmah napad, drukaš !!!!!
Nije sramota biti neuk i negdje nov, možda su i drugi bili nekad malo manje pametni, malo manje znali, ako je bilo sreće netko dobronamjeran im je nešto i rekao-
Odakle pomisao da drukam… na što, na -up, na – down, ja sam samo lijepo pitao.
Dionicu posjedujem, i smatram je ulaganjem, i u Poreču sam živio i radio, i smatram to dobrim ulaganjem. Nije mi jasan dostupan podatak o 55 lipa zarade po dionici, i isplaćena dividenda . Ako je sramota pitati i forum treba ukinuti.
Ili funkcionira po principu privatnog članstva ?
I nov sam na forumu, kao ispod čekića, i nastojim biti pristojan i poštujem starije članove.

Činjenica je da je RIVP jedna od najlikvidnijih dionica i to se sada koristi kada se na brzinu trebaju neki novci, to koriste i veliki i mali….

Strpljen spašen! Nadam se![emo_smijeh]

Mislim da ce, kad ADRS zavrsi prodaju duhana i kad HT-u jos padne dividend yield, RIVP biti blue chip broj 1 na ZSE.
Ima likvidnost, free float, market cap, dividendu, ….

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vaš link …

Što to konkretno znaći?

New Report

Close