RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,02
2.058
410
5,04
5,06
-0,79%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zar je bitno koliko je HBAS imala prihoda prošle godine?
Bitno je koliko će ih biti ove!
A bit će ih više zato jer vjerojatno neće biti toliko kiše, a i vjerojatno RIVP ima bolju prodaju.

Mislim da nisu platili previše.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Lijep članak na Poslovnom

Valamar Riviera gleda prilike za nove akvizicije, o Kuparima će razmisliti

“Zadnjih šest mjeseci interes investicijskih kuća i fondova za naše dionice je jako velik i slijedom toga odradili smo desetke sastanaka s potencijalnim ulagačima u Baltičkim zemljama te zemljama srednje Europe, kao što su Poljska, Mađarska, Češka i Slovenija, te u Londonu i drugdje. A to je tek početak, očekujemo da ćemo efekte tog uvrštenja u idućem razdoblju još bolje vidjeti. Također intenzivno razmatramo angažiranje market makera”

RIVP ne treba market MM. I bez MM to je jedna od najlikvidnijih dionica na ZSE.
Sto bi MM tu radio kad je bid/ask spred ponekad 1 lipu?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

http://www.seebiz.eu/valamar-riviera-imperial-rab-preskup-o-kuparima-cemo-razmisliti/ar-113494/

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

današnji globus o valamaru
što želi EPIC, GOLDSCHEIDER UND WURMBOCK M.B.H. 54.267.510 43,06%
o transparentnosti
dokapitalizacija

nemam članak iz globusa

Kolege može mala pomoć?

Zanima me da li će se ovogodišnja dividenda RIVP isplatiti iz prošlogodišnje dobiti, ili iz dobiti prethodnih razdoblja (tipa iz 2010. godine kao kod ATGR)? Zanima me iz razloga da li će se po ovoj isplati obračunavati porez i prirez, odnosno ako je iz prethodnih godina onda ne bi trebao? I, dali je još uvijek na snazi neoporezivi dio primitaka od dividendi do 12.000,0 hrk?
Hvala

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/HZkxqQNRxA5lz7Q0lnNrZw==.pdf
ugledna kuća specijalist za valamar

osobno ne bih volio da se ide u dokapitalizaciju i posao za Kupare,investicija koja predugo traje da donese profit a maržu možemo povećati ulaganjem u postojeće kapacitete i kupnjom nekog biznisa koji odmah vraća uloženo.
Ako bi g.Leko htio prodati HUPZ Valamaru bi to bio posao stoljeća.
Osovina zagreb-dubrovnik donosi primat Valamaru
a osovina zagreb-rovinj-dubrovnik kupnjom Hupz donosi primat Adrisu
Valamar sada ima alat kroz dokapitalizaciju da zaokruži jedan ciklus svog investiranja

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-banka-i-interkapital-market-makeri-za-dionice-valamar-riviere/ar-113936/

zaba i intercapital
kuha se kuha valamar juha

lijepo je ovo pročitati za dionicu koju imamo:
Valamar se ovime potvrđuje kao prava bluechip hrvatska dionica u sektoru turizma, koji je na burzi zastupljen kroz niz tvrtki, među kojima do sada nije bilo onih s velikom tržišnom kapitalizacijom i značajnim free floatom. Raduje nas što možemo svojim znanjem i iskustvom podržati nastajanje i rast jedne atraktivne i značajne investicijske priče kao što je ova koju donose dionice Valamar Rivijere”, ocijenio je Ivan Kurtović, predsjednik Uprave Interkapital vrijednosnih papira.

očekujem od Adrisa/maistra i Valamara boom

Kolega plavi01,
Jeli vi znate odgovor na moje pitanje iznad?

Btw, vidim da smo očito i vi i ja u istim dionicama, na forumu se susrećemo i zagovaramo iste dionice 😉

Dividenda će se isplatiti iz ostalih rezervi iz dobiti ostvarene u poslovnim godinama 2007., 2008. i 2009. u iznosu od 22.491.434,28 kuna a prostali potrebni iznos iz zadržane dobiti 2013. godine.

New Report

Close