RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,14
15.851
3,083
5,14
5,16
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Možete li biti malo konkretniji zašto je loše?
Ja npr. vidim da je dobit prije oporezivanja 20mkn veća nego prošle godine [emo_ooooo]

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Fiskalizacija. Zato svi turisti imaju veću dobit.

A vjerujem da se žele prodati pa da kupcu budu ljepši.

Jasno da se u Valamaru skriva dobit i sve ostalo, ne ide Valamar na prodaju kao LRH…[emo_smijesak]


Jasno da se u Valamaru skriva dobit i sve ostalo, ne ide Valamar na prodaju kao LRH…[emo_smijesak]

Nakon što sam prolistao izvješće, te kupnju nakon njegovog izlaska, nameće mi se zaključak da je netko ovo danas dobro iskoristio da kupi preko 40000 komada RIVP…

A budimo iskreni, ovakvo izvješće smo mogli i očekivati…ja sam samo iznenađen sa stavkom koliko je otišlo na plaće…očito su veliku količinu ljudi zaposlili…

Sad opet Q1 koji će bit bolji, pa Q2 koji će bit vrlo dobar i onda dolazi vrhunac Q3 koji će biti super i sve opet ispočetka…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Piše ne na plaće nego na nekakve otpremnine, a kog su otpremali pitaj Boga

No pain no Game

Očekivah bolje izvješće. 🙂

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/valamar-u-2015-planira-330-milijuna-kuna-investicija/

Pa izvjesce nije tako lose ne kuzim spiku mislim da se u ponedjeljak vracamo na stare pozicije

http://www.seebiz.eu/valamar-riviera-52-milijuna-kuna-neto-dobiti/ar-105270/

lijepo sam vam opisao. overbought klasični. ne brinite se dugoročno, ali kratkoročno može biti svega…ulagači su mirni, burekdžije će imati proljeve.

...povijest se ponavlja...

S obzirom na najavu ovolikih ulaganja a vjerujem da hoće mozeš samo zamislit na koliko će se povećat prihodi i dobit.Cijenu dionice ne određuje sadašnjost nego kupuješ ili prodaješ budućnost!

KOMPANIJE
Objavljeno: 13.02.2015
Neto dobit Valamar Rivijere 52,2 milijuna

Valamar Riviera d.d. ostvarila je u prošloj godini neto dobit od 52,2 milijuna kuna, upola manje nego u 2013. godini, pokazuje danas objavljeno financijsko izvješće te kompanije. Usporedbe radi, u 2013. neto dobit te kompanije iznosila je nešto iznad 106 milijuna kuna. Po privremenim nerevidiranim podacima, ukupni konsolidirani prihodi u 2014. iznosili su 1,116 milijardi kuna, što je povećanje za 30 milijuna kuna u odnosu na isto razdoblje iste godine.

Poštovani,

smijemo li se usuditi razmišljati o nekakvoj (kolikoj- tolikoj) dividendici ove godine? Dobit je upola manja… To je bitno za nas konzervativne ulagače koji ne misle prodavati ovu dionicu.

New Report

Close