RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,16
52.884
10,252
5,14
5,16
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@delboj
Zaboravio si napomenuti kako ima i preko 100 milijuna dionica. Koja je tek to katastrofa, jel da? Nismo ni svjesni mi koji imamo ovu dionicu! Hvala što brines za nas i otvaras nam oči!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


@delboj
kažete "…dakle bez obzira na pokazatelje, ja očekujem da će objavi izvješća mnogi jače izlazitti pa čekati niže" , znači erste plavi koji kupuje već dulje vremena će po objavi izvješća ,a koje će vjerojatno biti odlično, prodavati pa čekati niže. Pa kakva vam je tu logika i koji su to još drugi jači ?[emo_zacudjen]

pa sam si dao odgovor na moje pitanje. naravno da neće erste plavi prodavati. prodavat će veći mali dioničari. to je logično. burza ima svoju burzovnu logiku. u 90% slučajeva, ona je suprotna od logike. ja ne tvrdim da će biti kako ja kažem, ali tvrdim da je to moguće, možda čak i izvjesno. jednostavno je – dionica je prekupljena. pa što misliš, od koga prodaje erste plavi? od tebe i mene? naravno da ne…i zar je njihov ulazak negdje jamstvo ogromnog rasta? iz iskustva kažem da ne.

...povijest se ponavlja...


@delboj
Zaboravio si napomenuti kako ima i preko 100 milijuna dionica. Koja je tek to katastrofa, jel da? Nismo ni svjesni mi koji imamo ovu dionicu! Hvala što brines za nas i otvaras nam oči!

uopće ne kažem to što mi imputiraš mišo, ja samo kažem da je puno očekivanja a malo novog novca dolazi na burzu. za par godina imat ćete prinos, ali ovo može još niže, što ne znači i da će ići niže. jednostavno, znaš i sam što znači overbought. pa nađi jednog koji ovo nema u portfelju…kome prodati? zato će mnogi usput odustati i rušiti cijenu od nervoze, ne zato što je poreč propao jer nije i nikad neće…

...povijest se ponavlja...

Je, evo, hvata me baš nervoza, nemam kome prodat, ko da svi spavaju… jel radi ova burza uopće? Dam RIVP i gratis PCTS i LULG za 1kn! A niko neće!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



@delboj
kažete "…dakle bez obzira na pokazatelje, ja očekujem da će objavi izvješća mnogi jače izlazitti pa čekati niže" , znači erste plavi koji kupuje već dulje vremena će po objavi izvješća ,a koje će vjerojatno biti odlično, prodavati pa čekati niže. Pa kakva vam je tu logika i koji su to još drugi jači ?[emo_zacudjen]

pa sam si dao odgovor na moje pitanje. naravno da neće erste plavi prodavati. prodavat će veći mali dioničari. to je logično. burza ima svoju burzovnu logiku. u 90% slučajeva, ona je suprotna od logike. ja ne tvrdim da će biti kako ja kažem, ali tvrdim da je to moguće, možda čak i izvjesno. jednostavno je – dionica je prekupljena. pa što misliš, od koga prodaje erste plavi? od tebe i mene? naravno da ne…i zar je njihov ulazak negdje jamstvo ogromnog rasta? iz iskustva kažem da ne.
[/quote]
A kakvi su to veći mali dioničari , možda oni od metar i pedeset koji su u međuvremenu narasli na metar i šezdeset , valjda imate male i velike diobičare. Ipak na kraju ja mislim da ste vi prerano prodali pa sad pokušavate ući nazad , a ako niste prodali onda pišete namjerno negativno i protiv sebe ,što mi nije baš bistro sa vaše strane!

Mislim da će trezor sada prodati ono što je kupio i čekati da kupi opet na nižim razinama jer ako će rezultati biti bolji onda nema smisla da cijena ne bude niža od ove. [emo_smijeh]

Ode strašilo…pametni investitor kupio dionicu koja nakon objedinjavanja sa Korfom i Valamarom nudi transparentnost, rast prihoda i dobiti i u konačnici dividendu. Ostaje akvizicija te revalorizacija i imamo “bombončić” za mladost i starost.[emo_smijesak]

Kiša i rast poreza srezali prihode turističkim tvrtkama

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Kiša i rast poreza srezali prihode turističkim tvrtkama



Zašto stavljaš link za tekst star tri mjeseca?
Piliš li ga piliš.



@delboj
Zaboravio si napomenuti kako ima i preko 100 milijuna dionica. Koja je tek to katastrofa, jel da? Nismo ni svjesni mi koji imamo ovu dionicu! Hvala što brines za nas i otvaras nam oči!

uopće ne kažem to što mi imputiraš mišo, ja samo kažem da je puno očekivanja a malo novog novca dolazi na burzu. za par godina imat ćete prinos, ali ovo može još niže, što ne znači i da će ići niže. jednostavno, znaš i sam što znači overbought. pa nađi jednog koji ovo nema u portfelju…kome prodati? zato će mnogi usput odustati i rušiti cijenu od nervoze, ne zato što je poreč propao jer nije i nikad neće…
[/quote]

Ja nemam ovo u portfelju, ali zato imam dosta drugih turista.
I dalje mislim da će RIVP postići lošije rezultate od ostalih turističkih dionica u 2015.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Trpa se u trezor…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=56025

Plavi…to su slatke brige među turistima, bitno je da se prihod i dobit povećava a netko je uvijek najbolji a ostali malo manje dobri a odlični…rekao sam sam sebi još prije tri godine da će mi KORF biti dionica koju ću imati do penzije a to isto mislim sad i za RIVP…[emo_smijesak]

New Report

Close