RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.09.2024. u 09:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,08
10.333
2,034
5,02
5,08
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupuje i predsjednik uprave.

Mozda ipak RIVP ima sanse da prezivi jos jednu sezonu i isplati bar jos jednu dividendu. 🙂

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/53970

@maro77

Zar je i predsjednik Uprave (postao) mazohist kao i mi?! Uludo je upucao 1.000 komada odnosno nešto manje od 50.000 eura u dionicu iz 3. lige zapad. Izgleda da bavljenje turizmom šteti trezvenom razmišljanju. 😛

@dyonicar

Mazohista, dobro ste rekli. Na 160.000kom koje mu je zena htjela prodati da si kupi novu torbicu, on je nakon svadje odlucio istresti jos malo iz carape i ulupati skrivenu ustedevinu u dodatnih 10.000kom.

Mozda je kupnjom uspio spasiti neke trejdere s foruma koju muku muce s izlaskom na ovoj nelikvidnoj stecajusi.

Ta kupnja bi trebala značiti kraj rasprodaje.

Povratak u realnost. Ajmo malo sad kliziti prema 4.50.

Dosta mazanja oči, spremaju se hoteli.

Diamant pun gostiju koji su došli samo po krofne u Mlinaru i tenisači sa 4 gledaoca i kisovito vrijeme. Blata posvuda. Bit će ovo dobar info

maro77, 06.03.2024. u 17:56
Na 160.000 kom koje mu je zena htjela prodati da si kupi novu torbicu, on je nakon svadje odlucio istresti jos malo iz carape i ulupati skrivenu ustedevinu u dodatnih 10.000kom.
@maro77
Haha, da, bila je to očito impulsna kupnja, ali dobit će on još svoje od žene nakon ovoga, em zbog propuštene torbice, em zbog pogrešnog ulaganja. Nadam se da će sutra doći čitav na posao. 😀  P.S. Dobri ste, svako toliko me nasmijete nekom zanimljivom pričicom. 😀

 

CERPić prodao (T: 04.03.2024.) 15.000 komada.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Ugodno iznenađenje. Turisti dolaze i van glavne sezone. Više od pola turista (62 posto) noćenja je provela u hotelima.

Tko je kupil prodali 114 000 kom

plavi01, 07.03.2024. u 15:50
Tko je kupil prodali 114 000 kom
Gdje to vidite?

 

Bila je blok transakcija danas za ovih 114k kom. Vidjet cemo uskoro ako je CERPic otpustio ili netko drugi.

Iako mi je uvijek interesantnije tko kupuje, a cini mi se da PBZ skrbnicki podebljava u zadnje vrijeme.

CERPić prodao 5.621 komad (T: 05.03.2024.)
CERPić je pao na 1.7xx.xxx komada.
CERPić se odriče dividende.
CERPić i gosn Daxić na istoj liniji.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

New Report

Close