Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad sam poslao post na temi RIVP.

Na popisu svih tema piše da je moja poruka tamo, ali kad kliknem na zadnju stranicu, tamo je zadnja poruka od dunlopa, od jučer.

Stvarno je tragikomično kako je ovaj “redizajn” sfušan i loše odrađen! Što je najgore, ovo je odavno trebalo raditi kao švicarski sat jer je redizajn napravljen prije 2 mjeseca!!!!!!

Ignore: KressoM, delux

pozdrav, nije me bilo jako dugo na forumu, godinama.

vidim imam poruku, kliknem i greška 404.

pošaljem zahtjev za prijateljstvom i opet greška 404.

 

postoje li di upute za korisnike?

na temi “poruke za moderatore” nitko ne reagira,štoviše nakon postanja uopće nije bilo vidljivo da tamo ima neki novi post pa onda linkam ovdje pa možda netko napokon odgovori:

 

”može li nam moderator ovdje objasniti kako se formiraju ocjene forumaša tzv. smajlići (slabiji, dobar, vrlo dobar, izvrstan) jer to  nikome nije jasno ?? najbolje ocjene imaju oni koji najmanje pišu, bez obzira kakva im je kvaliteta postova pa često vidimo da oni s najgore ocijenjenim postovima,ali i najmanje postova,imaju ocjenu “izvrstan” a oni koje su forumaši ocijenili prosječno 50% ili više, koji imaju više postova,često imaju najgore ocjene!?


po kojim je to kriterijima? molim ovdje objašnjenje za sve forumaše.


hvala!!


https://www.poslovni.hr/forum/tema/poruka-za-moderatore/page/169

Vidim, pretrglise od objašnjava nja

Nevjerojatno da topik DDJH ne radi već duže od mjesec dana, tj. ne može se poslati post, a da to nitko nije našao za shodno popraviti?!?! Bavi li se uopće još tko ovim forumom ili je sve otišlo u vjetar?!?

https://www.poslovni.hr/forum/tema/ddjh-uro-akovic-holding-dd/page/1872/#post-4222238

Suma sumarum, katastrofa od “redizajna” !!! Autori zaslužuju najgore ocjene!!!

Ignore: KressoM, delux

Mene zanima nakon višemjesečnog mrcvarenja foruma i katastrofalnog sučelja koje i dalje ne funkcionira da li je netko i hoće li dobiti otkaz u Poslovnom?

 

Koliko vam je pala čitanost i pristup sadržajima i tko je krivac za takvu situaciju?

ovaj forum pratim od kada je osnovan, ali nikada, baš nikada nije bio ovako loš kao nakon ovog “redizajna”! krivac može biti jedino programer tko je radio ovaj “redizajn”.

posljedice lošeg uradka su vidljive – forumaši sve manje pišu ovdje i sve manje posjećuju forum, a time i sve manje otvaraju članke koje PD objavljuje!!!

nevjerojatno da  nitko od odgovornih ne vidi ovo urušavanje nego glume da je sve u redu?!?

a i kod konkurencije je skoro isto

plavi01, 21.05.2020. u 10:10

a i kod konkurencije je skoro isto

samo što je konkurencija – amaterski forum, a ovo je forum jedinog poslovnog dnevnika u HR! pa ako im je kvaliteta foruma ista, onda je tragikomično da je onaj amaterski forum koji je napravljen besplatnim alatima, u rangu profi foruma koji je usto skupo plaćen!!

mada kada usporedim oba foruma, onaj je čak i kvalitetniji i s manje bugova od ovog što je katastrofa za programera koji su ovo radili i koji još uvijek nisu u stanju ukloniti sve greške !!

budapest !

Nakon par mjeseci, red je da sumiramo rezultate “redizajna” portala kojeg je provela ova softverska tvrtka. Dakle, forum je praktički prestao postojati, više gotovo nitko ništa ne piše, tu i tamo posta se poneki link i to je to. Ove nebulozne ocjene forumaša po kojima su (valjda ocjenom autora ovog “redizajna”) najgore ocijenjeni oni čije su postove drugi forumaši u pravilu ocjenjivali visokim ocjenama, a najbolje od tog autora “redizajna” su ocijenjeni oni koje su ostali forumaši u pravilu ocjenjivali vrlo niskom ocjenama za postove (ali ti isti valjda nisu negodovali zbog ovakvog “redizajna” pa im je to honorirano)…kakogod, ovakvo ocjenivanje je izgleda bila točka na “i”  koja je rastjerala i zadnje entuzijaste s ovog foruma (osim par vječitih drukera koji valjda nemaju što drugo raditi u životu pa po cijeli dan vise na forumu).

Neću niti spominjati bezbrojne bugove koji su se rješavali mjesecima, a od kojih neki nisu do dan danas riješeni te se bez imalo premišljanja može zaključiti da je ovaj novi forum puuuno lošiji od onog starog. Ako je onaj na ljestvici od 1-5 imao 4, ovaj današnji po meni ne može imati ocjenu višu od 2!

Bilo bi zanimljivo pročitati koliko je opao posjet PD portalu zbog ovako lošeg redizajna foruma, ali uvjeren sam da taj podatak ovdje nećemo pročitati.

Ništa, autori redizajna uživajte i dalje u svom uradku, a većina nas i dalje ćemo tu i tamo navratiti, ali samo zbog nostalgije za nekadašnjim kvalitetnim forumom kakav je ovdje postojao do prije par mjeseci….

Ignore: KressoM, delux

Višesatno odobravanje posta o relevantnoj stvari kao što je zakazivanje skupštine dioničara na temi HT-R-A. Moze li to bolje?

moli se Vijeko ili kako se zove  admin da sve postove sa rijec virus prebaci pod posebnu temu virusi cjepiva i izbori i ostale pizdarije narocito na temi Valamar

Luksic lamenta pérdida de millonaria inversión en Banco Popular de España: "No siempre se gana"

New Report

Close