Razotkrivamo portfelje

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Razotkrivamo portfelje

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OPTE- 100%

Nikad nisam volio imati više od jedne dionice u portfelju, rijetko kad sam imao dvije ili tri.

RIVP
PVCM
LRHC
VIRO
CASH

poredani po udjelima u portfelju

I'm just a cook.



Oročena 60%
Kripto 33%
Dionice 5%
Cash 2%

Kripto 70%
Nisam ništa dodavao casha tu, nego je jednostavno narastao preko 100% u međuvremenu.
Od dionica samo ADPL.
[/quote]
Kolega, koje krypto imate?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica




Oročena 60%
Kripto 33%
Dionice 5%
Cash 2%

Kripto 70%
Nisam ništa dodavao casha tu, nego je jednostavno narastao preko 100% u međuvremenu.
Od dionica samo ADPL.
[/quote]
Kolega, koje krypto imate?
[/quote]
U ovom trenutku samo Bitcoin i Peercoin.
Ima ih sigurno još 800-ak na tržištu ali u ovim se osjećam najsigurnije.





Oročena 60%
Kripto 33%
Dionice 5%
Cash 2%

Kripto 70%
Nisam ništa dodavao casha tu, nego je jednostavno narastao preko 100% u međuvremenu.
Od dionica samo ADPL.
[/quote]
Kolega, koje krypto imate?
[/quote]
U ovom trenutku samo Bitcoin i Peercoin.
Ima ih sigurno još 800-ak na tržištu ali u ovim se osjećam najsigurnije.
[/quote]
Preko koje platforme trguješ? Jesi do sad koji put vadio novac?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

To i mene zanima, postoji li platforma preko koje možeš povući novac od prodaje crypto valute na svoj račun ?

mozes preko coinbasea sepa nalogom na devizni si isplatit ako su manje cifre u igri najbolje preko toga

Sa Zabe uplatim EURE u BitStamp. Tamo kupim Bitcoin s Eurima.
Prebacim Bitcoin s Bitstampa na Bittrex (tamo trgujem sa ostalim kriptovalutama, ali ima ih mnogo drugih: Poloniex, Kraken, Bitfinex…).
Ako odlučim povući novac, prodam kriptovalutu koju imam. Prodam je za Bitcoin te zatim Bitcoin vratim na BitStamp. Sa Bitstampa vratim novac na Zabu, preko SEPA-e ili Internacionalnog transfera. Ovisno da li vraćam u Eurima ili dolarima.
Povukao sam manji iznos jučer preko SEPA-e. Međutim naplatili su mi naknadu veću od 2% iako piše 0.09%.
Veći iznos ću isplatiti nakon što pronađem što jeftiniji način povlačenja. Ne želim davati klošarima >2%. Puno je to.

koliko su to manje cifre ? a kaj ak neko ima veliku cifru ? kak on moze povuc pravi novac ?

Možete povući veći novac kadgod želite. samo će vas neki oderati s naknadama 2-9%.
I 9% nije “puno” ako zaradite nekoliko stotina %…ali čemu im davati naknade tolike. To su obični lopovi.
Imate i hrvatski BitKonan gdje možete kupitit/prodati bitcoin. Čak je dosta jeftin i lako prebacite novac. Mislim da je za Splitsku banku najbolje.
Vidim da je od posta Bitcoin narastao 10% a Peercoin 50%. I onda se mi mrcvarimo po ZSE.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

BitKonan je odličan za uplate i isplate, naročio za hrvatkse državljane.
Ali je problem jer nema puno voluemena tu. Veliki je gap i čovjek se namuči dok uđe/izađe.
Inače su stvarno korektni s naknadama.

manje cifre od nekoliko tisuca kuna. za one koji zele povuci vise najbolje:

https://xapo.com/card/ i mirna bosna.

New Report

Close