Razotkrivamo portfelje

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Razotkrivamo portfelje

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

90 ak % CASH na ZSE

nesto sitno:
ckml
tuho,
plag
viro

Gledam i mjerkam gdje i da li što kupiti.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Polizao rane od sladoleda Ledo i trebam kupit nešto.
Mislim da znam koje. Moram kratit 2 od 3 velike Ima par prilika i za tu razliku.

Adpl- 33 %
Rivp- 27%
Pvcm- 25%
Ostalo+cash -15%

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

teška godina, godišnji minus dosegao 7%, portfelj osim malo kupljenog adpla i malo prodanog janafa više manje isti od srpnja, mirujem, estivacija se pretvorila u hibernaciju:
15,1% hupz
8,4% rivp
8,3% plag
8,7% kodt
8,7% ilra
7,6% mais
7,1% arnt
6,5% ckml
6,8% tuho
5,3% hbrl
3,4% viro
4,3% atln
3,4% auhr
0,9% ledo
2,8% adpl
2,5% jnaf
0,1% cash


teška godina, godišnji minus dosegao 7%, portfelj osim malo kupljenog adpla i malo prodanog janafa više manje isti od srpnja, mirujem, estivacija se pretvorila u hibernaciju:
15,1% hupz
8,4% rivp
8,3% plag
8,7% kodt
8,7% ilra
7,6% mais
7,1% arnt
6,5% ckml
6,8% tuho
5,3% hbrl
3,4% viro
4,3% atln
3,4% auhr
0,9% ledo
2,8% adpl
2,5% jnaf
0,1% cash


Jako dobro, uz dobru nabavu, odlično

A gde ti je Adris?

Zašto Adris?

Tko pita ne skita.


A gde ti je Adris?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Mani se kripta.
Ne kažen da nisi i nečeš zaradit.
Ali mogla bi ti lova završit u kripti


Dakle, prije nekoliko mjeseci su mi dionice bile 90% portfelja.
Došli su problemi s Agrokorom. Rasprodao dio portfelja. Dio na oročenu štednju za 1.xx% jer je bolje od naših dionica a mali dio u kriptovalute. Oko 5%.
Dionice miruju, oročena miruje…a kriptovalute u međuvremenu narasle nekoliko stotina %.
Pa se sad pitam koji ku.. sam radio do sada??
Oročena 60%
Kripto 33%
Dionice 5%
Cash 2%

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Crypto je buducnost. Neke ce dolaziti i odlaziti odraditi veliki rast propasti ali btc je nesto sto ce i sljedecih godina omoguciti nestvarne prinose. Evo recimo samo ovaj mjesec ste mogli 57% zaraditi. malo proucite na cemu se zasniva.
I meni se od 5% mojeg ukupnog novca kojeg sam ulozio na nagovor prijatelja u godini dana pretvorilo u 50%. Slazem se da dionice ne treba mjenjati i ostvarivat ce siguran i stabilan rast i dalje uz manju volantilnost ali dajte si sansu i sa crypto 🙂
Savjetujem kupite za nesto novca ako imate i zaboravite na to godinu dana 🙂

Vlastiti biznis-cca 12.2%
DLKV-O-302E 8.3%
ACI 7.8%
HTCP 7.4%
BETA 6,3%
KOTR 4.6%
DELT 4.4%
BRIN 4.1%
HT 3.9%
SLV ETF-srebro 3.4%
HPB 3.1%
DLKV-O-302A 2.7%
ADRS-P 2.6%
IKBA 2.4%
PSK ETF 2.3%-preferred
KODT-P 2.1%
HMDN 1.9%
LULG 0.9%
SNHA 0.5%
KOSK-P 0.2%
HDUZ 0.2%
KEŠ-kn,$,E 18.8%
Krediti 0
Kripto 0

Slabo ulagao i trošio više nego sam očekivao.
Za sada prilično loša godina

@kozhar
Ma oprezno sa tim kriptovlutama.
Dali se moze zaraditi na kriptovalitama, da moze, medjutim samo je pitanje dana kad ce to sve da se srusi ko kula od karata i vrijednost svega bude 0.
Kad ce to biti nitko ne zna, ali dok se to desi mislim da se fina lova moze uzeti, pogotovo traidanjem.


Crypto je buducnost. Neke ce dolaziti i odlaziti odraditi veliki rast propasti ali btc je nesto sto ce i sljedecih godina omoguciti nestvarne prinose. Evo recimo samo ovaj mjesec ste mogli 57% zaraditi. malo proucite na cemu se zasniva.
I meni se od 5% mojeg ukupnog novca kojeg sam ulozio na nagovor prijatelja u godini dana pretvorilo u 50%. Slazem se da dionice ne treba mjenjati i ostvarivat ce siguran i stabilan rast i dalje uz manju volantilnost ali dajte si sansu i sa crypto 🙂
Savjetujem kupite za nesto novca ako imate i zaboravite na to godinu dana 🙂

Ako se ulaže onda cca 5-10% portfelja, treba paziti na pohlepu koja je tu najopasnija, zaraditi i pobjeci jer su šanse velike da to traje još par godina…

Btc kao koncept super. Moje misljenje je da on u buducnosti biti pandan zlatu. I da ima jos puno prostora za rast. Sto se tice pohlepe slazem se i problem je kad od 5% svojeg novca dodes na skoro 50% u godini dana al svejedno ja drzim do daljnjeg. 🙂

New Report

Close