Razotkrivamo portfelje

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Razotkrivamo portfelje

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

građevinari jesu rizik. vijadukt je najnoviji primjer. srećom pa ga nemam. nešto mi govori da su dlkv i igh potrošili sve loše vijesti koje su bile na repertoaru. samo jedna dobra vijest ih može lansirati puno više nego turiste. hvala njima puno su mi donijeli. osim keš mašine atln ja sam to za sad napustio. mislim da je vrijeme za veći rizik. ako nije opet čekam 2 godine pa šta bude bit će.

who dares, wins


postavio sam portfelj prije mjesec dana, od onda se svasta izdogadjalo. portfelj ima ovogodisnji zgubitak od 1,1%.
pokratio portfelj na 15 dionica, uglavnom poizbacio agrokorove dobavljace da mi se rizik svede samo na ledo, zatim do ovog petka dokupljivao ledo, arnt, ckml, kodt-p-a i usao u viro, pa je stanje sada slijedece:

pomelo mi cash ovaj tjedan, dokupio ilra, viro, arnt, ckml, danas zadnje neocekivano ocistilo dva naloga na auhr, sad imam na investoru casha za prebaciti na tekuci i kupiti sladoled na debitnu karticu:
7,7% rivp
7,1% mdka
7,6% plag
6,7% hupz
7,2% kodt
6,2% mais
6,5% tuho
5,0% ledo
6,9% ilra
6,8% arnt
5,3% jnaf
5,2% hbrl
4,4% koei
5,5% ckml
5,5% viro
3,6% atln
2,7% auhr
0% cash
ovogodisnji gubitak narastao na -2,8%.
najgore je sto se dno nastavlja a ja nemam vise spremnog casha.



nasitno se topi, ostalo 3,8% plusa u ovoj godini, dakle u ovoj korekciji izgubio 7-8% od vrha.

O, onda sam ja super….. Sad sam na +11,92%, a vrh mi je bio 8.3. na +15,94%! Nije loše!
[/quote]
nisi ti super, ja sam super! 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

RIVP 11%
ADPL 10%
PLAG 7%
PVCM 6%
KODT 5%
ERNT 5%
HUPZ 4%
LRHC 4%
Novac 48%

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]




nasitno se topi, ostalo 3,8% plusa u ovoj godini, dakle u ovoj korekciji izgubio 7-8% od vrha.

O, onda sam ja super….. Sad sam na +11,92%, a vrh mi je bio 8.3. na +15,94%! Nije loše!
[/quote]
nisi ti super, ja sam super! 🙂
[/quote]
A sto jest, jest! Ti si super! 😀

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

RIVP 71%
ADPL 15%
ARNT 7%
DDJH 3%

HRK 4%

Sveukupno 1.4 MHRK

Sve te priče o diverzifikaciji su bezveze. Jedva se čekam riješiti ADPL i pojačati RIVP.

RIVP 36%
DLKV 45%
HPB 8%
DDJH 11%
Za sada funkcionira oke…

Festina lente

RIVP 26%
OPTE 21%
DLKV 17%
GAMA 10%
I ostalo 10% i < su: VLEN, ZB, HBRL, HHLD i pusiona od BLJE-a 🙁

35% in todex ,ostalo 15% ,cash 50%

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


35% in todex ,ostalo 15% ,cash 50%

E moj Zmajki………., doista ti držim fige sa 35% Todexa.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋



35% in todex ,ostalo 15% ,cash 50%

E moj Zmajki………., doista ti držim fige sa 35% Todexa.
[/quote]

Jos ce lako bit ako ostane na 35% obicno to predje na dokupljivanje radi smanjenja prosjeka pa lako dodje do 60%, a onda su gubitci i dobitci vrtoglavi s obzirom na ukupni portfelj pa je tesko ostat objektivan i kontrolirat emocije nakon svakodnevnog pracenja padova i poskoka, najcesce tako ljudi onda postanu dugorocni ako nemaju unaprid razradjenu strategiju ulaska i izlaska.

Ignore : renči

New Report

Close