PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U najsuvremeniji retail park Pevec uložio 45 milijuna kuna, a planiraju i povisiti plaće na 7500 kuna

Zanimljiva investicija, bit ce prihoda i od iznajmljivanja prostora.

Zanimljivo pojavljivanje u medijima u zadnje vrijeme, jel se ide na zse možda? Brojke se više ne kriju, naglašava se briga za radnike i povećanje već povećanih plaća.

A već smo u 8. mj što bi otprilike značilo novih 100 + mil kn dobiti.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Ima li tko kakvu informaciju o transakcijama ovom dionicom? Trguje li itko van burze? Postoji li kakva ponuda?

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/drugi-covjek-peveca-podigli-smo-minimalne-place-na-5000-kuna/9246260/

Ovo zvuci predobro.

Ako zadrze ostatak godine povecanje prihoda 10% to bi znacilo da ce prihodi biti oko 2.145 milijardi kuna.

Uz NPM od 10.5% i prihode od 2.145 milijardi, dobit bi bila oko 225 mil kuna.

Recimo da isplate 75% kroz dividendu, uz iskljucenje trezorskih dionica onda bi dividenda po dionici bila 13500 kn.

Fantazija. Kad ovo izadje na burzu, cijena ce eksplodirati..


Fantazija. Kad ovo izadje na burzu, cijena ce eksplodirati..

jedini problem je dax ovo nikada neće izaći na burzu

toliko je bar dosad jasno svakom kme bog nije uzeo razum

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@investimir

Sto se mene tice, uz ovakvu dividendu i ne moraju na burzu.

Ja zadovoljan sa povratom od 40, 50 posto godisnje.

Djavlu malo

Ja takodjer mislim da cilj nije izlazak na burzu, nego je moguće da većinski zele prodati svoje dionice.

Da zele na burzu, već bi se pripremao prospekt, a njega ipak netko treba napisati i za njega i uvrštenje treba barem od 6 mjeseci do godine dana.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pevec-otkupio-objekt-bivseg-super-konzuma-u-slavonskom-brodu/2109583.aspx

onda

Jel se može nekako provjeriti jel itko kupuje ove dionice…čisto informativno…budu ti oglasi na njuškalu….sad jel oni to prodaju po toj cijeni ili ipak na kraju spuste…čak sam ja bio jednog zvao prošle godine. pitao ga kulturno…A on me napao…evo sad ću ja njega ići opljačkati…a to što na oglasima ljudi prodavaju nekretnine u desetcima milijuna eura…ti se ne boje

evo ja sam bio prodavao….imao ponudu za 45000kn..oglas mi istekao… možda ga opet aktiviram….nije mi još za sada od glavu…ali od 2021 vjerojatno ide to na ozbiljnu prodaju…mada za 60K kn.. vjerojatno bi prodao i sada

New Report

Close