PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

#nahrpu#pohrpu#.


#nahrpu#pohrpu#.

Da vi samo znate kako sam ja sada sretan!
(šteta što imam samo 2 dionice).

Ma ljepota, ljepota.

Cestitam svima koji su ostali u Pevecu

Na trezorskom računu Peveca su 621 dionica (4,70 posto), a na popisu deset najvećih dioničara slijede Jurica Lovrinčević, Mario Radić i Franjo Kralj, pri čemu svaki od njih ima po 500 dionica ili po 3,79 posto dionica Peveca, pokazuju podaci SKDD-a.

3,5 milje divke majstorima

bit ce za burek

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Jos isplata za 7 dana


Ovako je bilo i prosle godine.
Ja mislim da ce dividenda ipak biti, kolika ne znam, ali ce netko predloziti a svi se ostali sloziti…
Medjutim, ako dividenda i ne bude ti novci ce se uloziti na daljno siranje, mozda se vec razmislja i van granica HR.

Dobro predvidanje kolega.

Lijepa vijest za male dionicare 😀

75kn puta 100:)



#nahrpu#pohrpu#.

Da vi samo znate kako sam ja sada sretan!
(šteta što imam samo 2 dionice).
[/quote]

Baš mi je prskajuće drago 😉
Ne kažu uzalud 1+1=3 😋😎

Kako to sad smjesno izgleda kad gledas ostale dividende za koje dobijes 3-5% dividende, a angazirani kapital bar 10 puta veci za dobit neku relevantnu cifru, a ovdje sad na cca ulozenih 20 000kn u kratko razdoblje dobijes 7530kn dividende, s ovom sad dividendom smo negdi bar 55-65% investicije vratili jos jedna ovakva i na nuli smo.

Iako bi mi bilo draze da su vise novca ostavili i nesto manju dividendu dali da ojacaju bilancu pa da im manje manevra ostane za njihove fer procijene vrijednosti

Ignore : renči

I uz rastucu divku book raste.
Dug gotovo zanemariv.
Bit ce to bomba kad izadje na TK.

ma sve je to ok, lijepa svotica za dividendu
ali…
one gluposti s kvazi-istiskivanjem malih, preko nedostavljanja LEI oznake, povlačenje s burze, spajanje dionica, pa obje isplate dividende do sada nisu prema prijedlogu uprave nego neke druge interesne stranke
pa će vjerojatno se vratit na burzu
uglavnom vrlo kaotična dionica, bar tako izgleda prema van
elementarni nedostatak čvrstog vodstva i očito je da uprava ne upravlja društvom već Energia Naturalis i njemu slični
s ovakvim agresivnim isplatama možete zaboraviti širenje u regiju
šteta, mogla je ovo biti jedna divna priča… a (p)ostalo je bankomat interesnih sfera

Ne bih se složio s ocjenom o nedostatku čvrstog vodstva.
Onaj tko je upoznat s poslovanjem firme to može potvrditi.
Vlasnička struktura je idealna: čvrst prvi dioničar plus jak trgovački management u liku drugih dioničara plus ostali koji žele dividendu i izlazak na burzu u nekom trenutku.
Uglavnom jako lijepa priča, bar za one koji su imali strpljenja i živaca ostati unutra.

New Report

Close