PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mjenjaju ime. shvatili su da je tuđe i da će biti tuženi
pa žele platiti manju odštetu.


Barik malo ste zakasnili..
Zdravko je tužio tvrtku 2015 godine..

Meni je jako žao što ste prodali dionice krajem 2017..
Jer očito nikako da to prežalite..



mjenjaju ime. shvatili su da je tuđe i da će biti tuženi
pa žele platiti manju odštetu.


Barik malo ste zakasnili..
Zdravko je tužio tvrtku 2015 godine..

Meni je jako žao što ste prodali dionice krajem 2017..
Jer očito nikako da to prežalite..
[/quote]

Da, i k tome je prodao bas sve, a imao je dosta. Mozda da je bilo skratiti poziciju, napola, za dvije trecine… Rizik je rizik, ok, ali sto u zivotu nije rizik?

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

https://pevec.hr/kompanija/wp-content/uploads/02_Poziv_za_Glavnu_skup%C5%A1tinu.pdf

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Dakle ovaj knjigovodstveni gubitak pokriva se iz prijašnjih dobiti i utvrđene zadržane dobiti.

Dobit iz 2018. ostaje čista i po prijedlogu ide u zadržanu dobit + sitno za vl dionice. OK, može.

Cijena od 387kn daje TK od pola mlrd.

Ako znamo da je dobit iz 2018.g 139,6mil + realno očekivana za 2019.g 160mil + neka projicirana za 2020.g 180 mil dolazimo do cifre od 480mil kn.

Znači još godinu i 8 mj. i eto fer vrijednost dohvaćena. Ipak se oni previše zekaju.

Vrijeme curi….

Lovra je rekao da on nije za divku ove godine ali je isto tako rekao da je za izlist. Samo nek nema nekih potresa vani i brzo će nova fer na 100€.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Nema logike da se ne koristi i dalje poluga, ok, u kombinaciji sa cashom, jer je novac jeftin, a likvidnost enormna.
I lani je u obrazloženju tako stajalo, a sad je stanje još i bolje. Pa neće zatući dobit u beton, nisu g.upi, a nisu radili ova spajanja zbog betona nego da poberu nešto dionioca.
A to znači samo jedno, dionice su jaako vrijedne zbog nečega……

Možda ne bude divke odmah pa daju novu ponudu, a onda kao iznenada divka ili izlist ili oboje.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Rezultati 2018. i poziv za Glavnu skupštinu

Stvarno impresivne sve pozicije.
Cestitke upravi.
Zasluzili su bonus.:-)
U dionicama.:-):-)

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

dobit 139,6 milja a najavljivano očekivanje davnih dana 140 od uprave?
znači može se koliko se želi?znači li to da može i više?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ima ovde prostora za masnu dividendu, ukupan dug prema bankama gotovo kao dobit iz 2018.
A kratkorocne obaveze prema bankama samo 24 mil kuna.

PU je rekao da je sve na dionicarima.
Mislio je na glavne, naravno.
Pa sto bude.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.


Ima ovde prostora za masnu dividendu, ukupan dug prema bankama gotovo kao dobit iz 2018.
A kratkorocne obaveze prema bankama samo 24 mil kuna.

najvažnije da para ima za još masniju od lanjske pa da vidimo što će skupština iznjedriti.
a puruke tipa divke neće ove godine biti je ništa drugo nego između redova poruka prodajte dionice.
koja je to u nizu?
pa i da neće ove godina divka pare su tu?bez poreza na divku?da smanje polugu,troškove kamata?
da pojačaju valuciju,novo “fer” vrednovanje,novu punudu?
slatke brige?da barem ima više takvih nebi prigovarao.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Da i ne isplate dividendu ja ne znam tko ce im prodati kad svi sta su mislili prodat su prodali u zadnjih par tura, ne znam da li misle na dionicare sta su sad dokupljivali? Moje je misljenje da nas cca 120 dionicara sta smo sad dokupljivali dobro znamo sta smo kupovali , ti se nece dat istjerat jeftinim forama , vrijednost tvrtke nezaustavljivo raste

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Juka@
slažem se sa napisanim+time is on our side.
na skupštinu može doći i kontraprijedlog po pitanju divke.
a do tada se stigne i još nešto iskombinirati.

p.s.
odjavljujem se sa ove teme minimalno do novih znač mat činjenica kako bi se mojim NEkomentiranjem podigla kvaliteta rasprave i kvaliteta iznesenih argumenata.
to je zaista najminimalnije što moja beznačajna malenkost može učiti.
na private sam na raspolaganju za nekvalitetne,nedobitonosne,nepoželjne… argumente,promišljanja ako će nekog zanimati.
puno uspjeha svima.
PIRpoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close