PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A kad ce biti spajanje 100 u 1?

02. svibnja.

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:1261774250108::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:87Y4S4,10,6412

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Nakon prvog maja bit cemo ponosno vlasnici spojenih dionica, a vrijednost svake na burzi bi bila brat bratu sto iljada kuna pa da j… rak raka.
30.04. osim osim sto je zadnji dan namire starih dionica treba izaci i statisticko izvjesce na Fini pa da promotrimo i to, cisto radi provjere nekih stavki poslovanja.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Sjećam se prosle godine u ovo vrijeme kad je izaslo statisticko izvjesce za 2017 na hita otc nudilo se po 170 i dalje…
Kolega nemojte se bezveze uzbudjivati najvaznije u ovoj prici da smo kupili nesto sto vrijedi za male novce a ne nesto upitne vrijednosti za velike novce
Kako je velikima do igre a igre nema bez listanja na burzi pricekajmo
Dotad chill & grill 😀(https://prigorski.hr/na-bundeku-poceo-treci-chill-grill-festival/)

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

A nešto se zaradilo i u prvoj trećini ove godine.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


Sjećam se prosle godine u ovo vrijeme kad je izaslo statisticko izvjesce za 2017 na hita otc nudilo se po 170 i dalje…
Kolega nemojte se bezveze uzbudjivati najvaznije u ovoj prici da smo kupili nesto sto vrijedi za male novce a ne nesto upitne vrijednosti za velike novce
Kako je velikima do igre a igre nema bez listanja na burzi pricekajmo
Dotad chill & grill 😀(https://prigorski.hr/na-bundeku-poceo-treci-chill-grill-festival/)

I ne samo to, nego se pare i vracaju kroz divku iz poslovanja koje bubri ko germa.
A mali sto su preostali su se pokazali kao tvrd orah. Sad vecina ima po 1 dionicu. A brick wall.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Iskustvo nas uci da cemo po spajanju dionica opet imati neku objavu sadrzaja kojeg se samo “kreativci” mogu dosjetiti.
Pa zar im nije dosta? Ili bas moraju istrijebiti ugrozenu podvrstu zvanu mali dionicari?
Kako god, mene samo stapom mogu istjerati.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Evo mi u portfelju broj dionica pvcm umanjen 100x, a cijena jedne i dalje 171,5kn. Ha, ha, ha.

Gledam ukupnu cifru i mislim jel me hakiraju.

A sad može i skupština, da vidimo što i kako dalje.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

para sjela

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Iskustvo nas uci da cemo po spajanju dionica opet imati neku objavu sadrzaja kojeg se samo "kreativci" mogu dosjetiti.
Pa zar im nije dosta? Ili bas moraju istrijebiti ugrozenu podvrstu zvanu mali dionicari?
Kako god, mene samo stapom mogu istjerati.

Poznavajući Vas kolega kukuriku, nema tog štapa koji bi vas potjerao van… 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Vaš link …

EPS – 10700 kn, a fer vrijednost 38700kn. Zanimljivo.

P/E – 3,62

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Je, jako zanimljivo. Slabo baš ima za kupit dionica takve fer vrijednosti.

New Report

Close