PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Briga me je li dionica listana ili delistana ako je vrhunska prilika i dobijam vrijednost za svoj novac
Ja kupujem udio u firmi radi njezina poslovanja i sposobnosti ostvarivanja dobiti i mogucnosti rasta a ne radi špekuliranja na burzi (to je samo začin). Ako naprave prave poteze i osiguraju se prije recesije sa poslovnim prostorima , biti ce ovo dionica i za penziju i za nasljednike



Kao sta sam bio napisao pa je netragom nestalo , mogli su napraviti spajanje 1000 dionica u 1 i izbaciti skoro sve male dionicare ali nisu i to mi puno govori !
Dali su mogucnost dokupa svima te ukoliko se ne ide u dokup a kupovalo se na onom vrhu od cca 290 kn opet se moglo zaraditi cca 100 kn po dionici +dividenda 61 kn po dionici ako se bilo strpljivo
Znaci bilo kako bilo nitko ne moze reci da se nije moglo zaraditi na ovoj poziciji

a ništa, onda cekam da me i adrs i atgr i ht delista i spoji 100 u 1 pa da i tu omastim brk

sta ce nam butza, to je čista gnjavaža
[/quote]
[/quote]

a kome ces prodati i unovciti – nmozes samo njima po njihovoj cijeni

ako izadu na burzu, ti ces ostvariti 200 ili 300 posto

akio ne izadu, bit ce to samo djelic potencojaka

387 in – aha. najmanje dvostruko i znaju on8 to i zato ovo burze vidjeti nece

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ne znam koji dio nisi razumio kad sam napisao da ima potencijala za penziju i nasljeđivanje?
Valjda to podrazumijeva da ni ne mislim prodavat ako se sve odigra ok?
Isplatit cu kao i vecinski investiciju dividendama



Briga me je li dionica listana ili delistana ako je vrhunska prilika i dobijam vrijednost za svoj novac
Ja kupujem udio u firmi radi njezina poslovanja i sposobnosti ostvarivanja dobiti i mogucnosti rasta a ne radi špekuliranja na burzi (to je samo začin). Ako naprave prave poteze i osiguraju se prije recesije sa poslovnim prostorima , biti ce ovo dionica i za penziju i za nasljednike



Kao sta sam bio napisao pa je netragom nestalo , mogli su napraviti spajanje 1000 dionica u 1 i izbaciti skoro sve male dionicare ali nisu i to mi puno govori !
Dali su mogucnost dokupa svima te ukoliko se ne ide u dokup a kupovalo se na onom vrhu od cca 290 kn opet se moglo zaraditi cca 100 kn po dionici +dividenda 61 kn po dionici ako se bilo strpljivo
Znaci bilo kako bilo nitko ne moze reci da se nije moglo zaraditi na ovoj poziciji

a ništa, onda cekam da me i adrs i atgr i ht delista i spoji 100 u 1 pa da i tu omastim brk

sta ce nam butza, to je čista gnjavaža
[/quote]
[/quote]

a kome ces prodati i unovciti – nmozes samo njima po njihovoj cijeni

ako izadu na burzu, ti ces ostvariti 200 ili 300 posto

akio ne izadu, bit ce to samo djelic potencojaka

387 in – aha. najmanje dvostruko i znaju on8 to i zato ovo burze vidjeti nece
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Ovdje je sve to bespredmetno.
Dionice vrijede sve vise. Zbog poslovanja.
A na burzu ce izaci sigurno.
Jer je to jedini nacin da se proda manji dio, fondovima, uzme para za to, a ostane u sedlu.
Samo je pitanje tajminga.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.


Ne znam koji dio nisi razumio kad sam napisao da ima potencijala za penziju i nasljeđivanje?
Valjda to podrazumijeva da ni ne mislim prodavat ako se sve odigra ok?
Isplatit cu kao i vecinski investiciju dividendama


upravo tako,još divka ili dvije i dionice su gratis a poslije toga opa ili tropa.
prije da će biti opa a posebice ako sindrom gazdovanja ne dobije svoju potvrdu.
bilo bi i nagrađeno na skali u milijardama.milijardu razloga zašto se ne siliti dokazivati u gazdovanju.
razumna odluka ali ne i za hrvatistance,nažalost lista dokazanih primjera je malo duža a tu smo da rezimiramo kako će ovdje biti.
za sada dojma sam da oni koji nisu(više) dioničari se bitno višu brinu za nas dioničare nego mi sami?
kao žale nas za ono što je bilo i što bi moglo biti?
zabavno je pa nek se show nastavi.
bolje da oni žale nas nego da žale sebe,iako ako me pir filing dobro služi uskoro im stiže nova sol na ranu.
živi bili…
PIRpoz

p.s.
a samo je trebalo ostaviti (kupiti) jednu jedinu dionicu u delistingu i ….
170 kn?
pa to ni po kladioničarski nije trebao biti problem?
market je nepresušno vrelo školovanja za željne učenja,za evolucijski kapacitetne.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Pevec postao vlasnik nekretnina u Zagrebu, vrijednost 83 milijuna kuna

Ne piše je li kreditna linija, nema ni na stranici.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Pevec postao vlasnik nekretnina u Zagrebu, vrijednost 83 milijuna kuna

Ne piše je li kreditna linija, nema ni na stranici.

Taj dio je veciniski vec prije odradjen sta se tice zagreba


3. studenoga 2017. sklopljen je Ugovor o naplatnom ustupanju – prodaji trazbina s
drustvom EOS MATRIX d.o.o., Zagreb kojim Pevec d.d. preuzima novcana trazbine
prema drustvu TRGOVAOKI CENTAR SOLIDUM d.o.o. u stecaju, Skorpikova 11,
Zagreb, SOLIDUM-ZUZlC d.o.o., Sisacka 152, Petrinja, te Stecajnoj masi SOLIDUM
d.o.o. u stecaju, Sisacka 152a, Petrinja, a sve radi povoljnijeg polozaja kod prodaje
nekretnina koje su radi namirenja preuzetih novcanim trazbina opterecene zaloznim
pravima. Nekretnina radi koje Pevec d.d. zeli imati povoljniji polozaj je sadasnji
prodajni centar u Jankomiru. Vrijednost transakcije iznosi 8.500.000 EUR, a
provedena je pomocu kreditnog zaduzenja kod poslovne banke.

Ignore : renči

Registracija novih kupljenih dionica se moze obaviti na Agramovoj gledalici, link Registracija v.p. u dnu lijevo. Ne znam kako to ide s drugim brokerima. Nakon toga trebale bi biti vidljive na gledalici.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Zašto više nema peveca na Hiti?


Registracija novih kupljenih dionica se moze obaviti na Agramovoj gledalici, link Registracija v.p. u dnu lijevo. Ne znam kako to ide s drugim brokerima. Nakon toga trebale bi biti vidljive na gledalici.

Na gledalici postanu vidljive tek nakon što ih SKDD prebaci. Znači, od brokera se dobije broj Zahtjeva koji treba potvrditi na SKDD (za to je potreban i PIN).

Kada će provesti spajanje? U SKDD-u mi još stoji dio na Pevecu dio na brokerima.

Iako ih je novopridošla direktorica za marketring brzo napustila imam dojam da su im marketinške akcije nikad jače…

http://www.otvoreni.hr/pevec/?fbclid=IwAR1EGPbVyUL9nX4hyrJEEjvMC8OkZ9Ql3ylY6BYWQuEhsUWnU3tN0cBiD9U

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/pevec-generalnim-sponzorstvom-podrzao-hrvatski-paraolimpijski-odbor/8745998/[/url]

Vaš link …

Vaš link …

itd…

A kad ce biti spajanje 100 u 1?

New Report

Close