PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nekih cca 1100-1200 po dionici?
Bili to bilo "fer"?

Slažem se s procjenom i ja ću svoju nakon ove akcije spajanja ponudit po akcijskoj cijeni od 999,99 kn :))



Nekih cca 1100-1200 po dionici?
Bili to bilo "fer"?

Slažem se s procjenom i ja ću svoju nakon ove akcije spajanja ponudit po akcijskoj cijeni od 999,99 kn :))
[/quote]

Mislite valjda nakon spajanja po 99.999,00 kn po kom 😀
Bar se možemo malo šaliti i maštati kad vec nema trgovanja

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Na godišnjoj razini nastavio se rast realnog prometa od trgovine na malo
U veljači 2019. u usporedbi s istim mjesecom prethodne godine, kalendarski prilagođeni promet od trgovine na malo realno je porastao za 8,7%.
Pritom je promet od trgovine na malo hranom, pićem i duhanskim proizvodima porastao za 5,3%, a promet od trgovine neprehrambenim proizvodima (osim trgovine motornim gorivima i mazivima) za 12,6%.
Najveći utjecaj na porast prometa od trgovine na malo imala je prodaja motornih goriva i maziva
U veljači 2019. devet trgovačkih struka koje su imale 98,3% prometa ostvarile su porast. Tako je izvorni promet od trgovine na malo nominalno porastao za 8,9% u odnosu na isti mjesec prethodne godine.
Najveći utjecaj na porast nominalnog prometa u veljači 2019. u odnosu na isti mjesec prethodne godine, prema izvornim indeksima, ostvarile su sljedeće trgovačke struke: Motorna goriva i maziva s porastom prometa od 12,0% i s utjecajem na ukupan indeks prometa od 2,1% te Nespecijalizirane prodavaonice pretežno živežnim namirnicama s porastom prometa od 4,9% i s utjecajem na ukupan indeks prometa
od 1,8%.
Ukupan promet trgovaca na malo (odjeljak 47 NKD-a)1) također realno porastao i na mjesečnoj i na godišnjoj razini
Ukupan sezonski i kalendarski prilagođeni promet što su ga ostvarili svi poslovni subjekti kojima je trgovina na malo pretežna djelatnost (razvrstani u odjeljak 47 NKD-a 2007.) u veljači 2019. u odnosu na siječanj 2019. realno je porastao za 4,4%.
U odnosu na veljaču 2018. njihov ukupan, kalendarski prilagođeni promet, realno je porastao za 11,4%

Izvor: dzs.hr
prvi rezultati/promet u trgovini na malo/redovito priopćenje 4.1.1. 29.ožujka .2019

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Da li to znači da se dionica vraća na burzu?
Mislim ako je većinskim stalo do igre ja vidim samo jedno mjesto gdje su definirana pravila igre te se mogu pratit rezultati te igre i uspješnost igrača?

Bruce lee@
[/quote]
Jer sva trojica imaju dovoljno novca iz drugih poslova te im je više do igre ..
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

https://novac.jutarnji.hr/karijere/jurica-lovrincevic-tko-je-covjek-pod-cijim-vodstvom-pevec-postaje-sve-uspjesniji/8660258/

26% veća dobit lani u odnosu na godinu prije, znači ipak su se prognoze ostvarile, oko 140 milja.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Volvo je razrijedio 1%, moguće još 3-4% sličnih sporova ali za prošlu godinu čvrstih eps 105kn i pinku.

Dividenda ne mora biti 75% dobiti, neka bude 70% i to na bitno većoj dobiti u odnosu na 2017g.

Prvi kvartal je iza nas, nova lova pristiže pa bi divka 70ak kn bila sasvim ok. A mogli bi i na burzu, nema se tu više šta čekati.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Dobosi za jaku divku i izlist na burzu.
Uz ulazak fondova u nekom dijelu.
Po meni, prosto ko pasulj.
Slazem se s Bruce-om da vecinski nece prodavati jos duuugo, ali ono sto drze pojedinci u top10, e pa to mi ne izgleda kao slika na zidu nego jedna lijepa “pemzijica”. ‘nako, kapitalna.
Zivi bili pa vidili…

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Ove godine dobit nekih 170-180 mil.
Cudio bih se da bude manje.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

zna tko – kad ce biti isplaceno preko skdd sve iznad i ispod 100

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://hr.n1info.com/Video/Info/a381859/Sket-Stecaj-Uljanika-bolji-od-produljenja-svakodnevne-agonije.html

šket – čovjek koji bio obavio lavovski dio poslac priiije nego su stigli huni

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Vidim da su se na skdd danas pocele dodavat kupljene kolicine preko fime.


zna tko – kad ce biti isplaceno preko skdd sve iznad i ispod 100

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Meni isto došlo. Da li trebamo još što raditi vezano uz merge? Imam dio preko agram brokera, dio preko fime. Da li će to skdd sam spojiti?

New Report

Close