PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.komunalac-kc.hr/wp-content/uploads/2019/01/Javni-poziv-za-prodaju-dionica-PEVEC-dd.pdf

Tragicno, nije ni cudo da nam drzava ide nizbrdo koliko se samo puta na primjeru peveca pokazalo kako drzava u bescjenje prodaje imovinu.

Ignore : renči

Ovdje ce se nakon ove operacije doci u poprilicno visok stupanj konsolidacije.
A nakon njega prostora za daljnje stiskanje vise i nema previse. Vecina dionicara ce imati 1 novu dionicu i gledat ce ju kao Boga dragoga.
Znaci ili jos neka ponuda na barem 600 ili vise, sto ih nije briga ako trezor placa, ili ajmo na burzu pa neka trziste kaze svoje.
Sad je dobar trenutak za veliko unovcenje jer su mirovinci puni cash, a nemaju bas nesto ulagackih prilika.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.


Ovdje ce se nakon ove operacije doci u poprilicno visok stupanj konsolidacije.
A nakon njega prostora za daljnje stiskanje vise i nema previse. Vecina dionicara ce imati 1 novu dionicu i gledat ce ju kao Boga dragoga.
Znaci ili jos neka ponuda na barem 600 ili vise, sto ih nije briga ako trezor placa, ili ajmo na burzu pa neka trziste kaze svoje.
Sad je dobar trenutak za veliko unovcenje jer su mirovinci puni cash, a nemaju bas nesto ulagackih prilika.

jednu ali vrijednu
po starom to bi bilo 6.000 kn divke za komad a po novom?
a to se moglo kupiti za16-18.000 u delistingu kada su i vrapci o brutalero fundamentima.
prostora će biti i za povečanje divke a zna se tko odlučuje pa…
to su već kopkanja i bijeli miševi ali strpljivi će dočekati dan odgovora.
nestvarna lakoća dioničarstva a
možda i griješim,nebi bilo…

p.s.
izlazak na market bi svi pozdravili a izgledno da je najbolje i za gazde ali kad smo narod koji voli gazdovanje…
možda me i iznenade…
Ppoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Ovdje ce se nakon ove operacije doci u poprilicno visok stupanj konsolidacije.
A nakon njega prostora za daljnje stiskanje vise i nema previse. Vecina dionicara ce imati 1 novu dionicu i gledat ce ju kao Boga dragoga.
Znaci ili jos neka ponuda na barem 600 ili vise, sto ih nije briga ako trezor placa, ili ajmo na burzu pa neka trziste kaze svoje.
Sad je dobar trenutak za veliko unovcenje jer su mirovinci puni cash, a nemaju bas nesto ulagackih prilika.

aha, mos miasliti da ni male na tebe

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Ovdje ce se nakon ove operacije doci u poprilicno visok stupanj konsolidacije.
A nakon njega prostora za daljnje stiskanje vise i nema previse. Vecina dionicara ce imati 1 novu dionicu i gledat ce ju kao Boga dragoga.
Znaci ili jos neka ponuda na barem 600 ili vise, sto ih nije briga ako trezor placa, ili ajmo na burzu pa neka trziste kaze svoje.
Sad je dobar trenutak za veliko unovcenje jer su mirovinci puni cash, a nemaju bas nesto ulagackih prilika.

aha, mos miasliti da ni male na tebe
[/quote]

Naravno da ne misle.
Ali sad nam se interesi poklapaju.
Doslo je do kraja.
Betonski zid.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

neka samo misle na sebe da ne završe ko zdravko i višnja,ivica i još hrpu HR ekipe iz katergorije GAZDE i učit će dobro i sebi i svim ostalim dioničarima.
željezo se kuje dok je vruće a kad se ohladi moš po njemu nabijat godinama i ništa
barem to tako kažu naši stari koji su malo više toga na svojim leđima iskusili pa bi bilo mudro…
sad je prilika da se pokupi zlato a za koju godinu ili više bumo videli kaj bu gazdovanje donjelo.
vele naši stari da kad konja dovedeš u kovačnicu i niko mu niš ne veli a on digne nogu da je to ok ali da kad žaba uđe u kovačnicu i digne nogu da to može biti problem?
nek isplate još divku dvije da su dionice gratis pa ćemo miirno ispratiti rezultate gazdovanja,opa ili tropa.
kao i uvijek muški snositi posljedice vl izbora,barem večina nas a…
PIRpoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ovaj je povisio cijenu

ante909 kako komentirate ovo?

http://www.komunalac-kc.hr/obavijest-o-prodaji-dionica-drustva-pevec-d-d/


ovaj je povisio cijenu

umjesto 600 hrvatine iz vukovara ce mu oteti po 378

i onda njihovi lakeji ovdje prosipaju pamet ovdje ko da smo svi mi ovdje maloumni

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



ovaj je povisio cijenu

umjesto 600 hrvatine iz vukovara ce mu oteti po 378

i onda njihovi lakeji ovdje prosipaju pamet ovdje ko da smo svi mi ovdje maloumni
[/quote]

Ajde kolega sto si se nalozio…:-)
Naravno da nije bas friendly potez, ali svi mogu dokupiti.
I kazes “otet ce mu po 378”. Pa tu je solidna zarada, ne? Iako da, ni blizu potencijala.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.


ante909 kako komentirate ovo?

http://www.komunalac-kc.hr/obavijest-o-prodaji-dionica-drustva-pevec-d-d/

Kolega Bruce, to uopce nije za komentiranje.
Samo za konstatirati da zivimo u HR.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.




ovaj je povisio cijenu

umjesto 600 hrvatine iz vukovara ce mu oteti po 378

i onda njihovi lakeji ovdje prosipaju pamet ovdje ko da smo svi mi ovdje maloumni
[/quote]

Ajde kolega sto si se nalozio…:-)
Naravno da nije bas friendly potez, ali svi mogu dokupiti.
I kazes "otet ce mu po 378". Pa tu je solidna zarada, ne? Iako da, ni blizu potencijala.
[/quote]
i meni su smješni više ti defetisti koji su dobili po vlastitom izboru koji nariču i pune rijeke SŽJ.
kao da ih je netko tjerao da nam u delistingu prodaju za kikiriki?
ponjeli su se kladioničarski zanemarili osnovne postulate maarketiranja i sad će …..
godinama a kao da im, je zabranjeno priznati pogrešku kupiti nazad i izgledno već ove godine vratiti kroz divku nemali dio propuštasnog?
ako je ego prevelik pa nek bude po vlastitom izboru kao i svima nama.
za poštenije neznam niti bi dao a posebice takvima…

za nas koji smo odlučili investirati ovo se pokazala kao odlična investicija ako ne i najbolja u zadnjih godinu dana,prinos + divka oko 150% fina školica onima koji imaju problema i sa dugoročno na marketu ako treba a i štedišama isto tako poučna školica a i ljubiteljima i zagovornicima cash-r-a isto tako?
možda griješim,nebi bilo…

zadnji potezi se definitivno više za mene se ne smatraju unfriendly zašto?
divka 35%
dizanje “fer” valuacije u godini dana 100%
treba li dalje?
dali je teško uočiti trend i izgledne posljedice za strpljive?
DA,nema garancije?
:)))
PIRpoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close