PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo postaje vrhunska firma. Steta sto su izigrali male dionicare.

Pa di je taj FI? Nažalost znamo di je do daljnjeg.

Netko je spomenuo da je PVCM bio prilika za zaraditi si penziju. Ova dionica je upravo primjer onoga o čemu ne želite da ovisi vaša penzija.

Najavljeni rezultati su bolji od mojih predviđanja koja su bila nešto pesimističnija. Još uvijek nisam siguran da je otvaranje većih centara u manjim mjestima dobra stvar jer kada tržište počme padati onda će biti i problema.

Na njuškalu su se na par dana pojavile dionice 80kom po 220, ili tu negdje. Ne znam je li ih netko kupio ili je oglas maknut.

Pevec nema obvezu izdavati kvartalna izvjesca, izdaju samo godisnja izvjesca.

Nitko ni ne ocekiva kvartalni izvjestaj od nas malih investitora sta smo unutra
Pa to je odlicno po 220,imate link?
To vam je na eps od 107 p/e=2, 05
Inace godisnji revidirani za 2017 je na rgfi
Nije nagovor na nista

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

NNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, NEMREM BOLIVIT

sto je stvarno netko nakon svega postavio pitanje – a gdje ej izvješće od peveca’

NEMREM BOLIVIT, JEDNOSTAVNO NEMREM.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Investimire, šalio sam se. “Odglumio” sam nekoga neupućenog, znam da ste vi osobno već više puta reagirali na takva pitanja. Mislio sam da će šala biti prepoznata.

Počeo sam pisati “šalim se” ali sam obrisao i napisao “znamo di je” odnosno znamo zašto ga nema. To je trebao biti komentar da ne možemo biti zadovoljni neuvrštavanjem.

Tema je malo zamrla pa sam je oživio. Pratim dosta posebnih dionicama pa sam navikao samo na GFI-e u 6mjesecu.

njuskalo link ;https://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/pevec-dionice-prodajem-oglas-26500382

istu kolicinu i cijenu je netko drugi nudio koji mjesec prije na njuskalu isto, al su se prodale.


Investimire, šalio sam se. "Odglumio" sam nekoga neupućenog, znam da ste vi osobno već više puta reagirali na takva pitanja. Mislio sam da će šala biti prepoznata.

Počeo sam pisati "šalim se" ali sam obrisao i napisao "znamo di je" odnosno znamo zašto ga nema. To je trebao biti komentar da ne možemo biti zadovoljni neuvrštavanjem.

Tema je malo zamrla pa sam je oživio. Pratim dosta posebnih dionicama pa sam navikao samo na GFI-e u 6mjesecu.

njuskalo link ;https://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/pevec-dionice-prodajem-oglas-26500382

dobra, dobra

ali, ima njih još, kauboja koji kruže okol s takvim pitanjima

grandiozna tvrtka, i grandiozan zaheb koji su nam ovdje priuštili. kako bi bilo lijepo vidjeti jedno 1000 kn za dionicu peveca

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvatski-trgovacki-lanci-za-zabranu-rada-nedjeljom-zelimo-da-nasih-2000-djelatnika-medu-kojima-su-mahom-zene-provode-nedjelje-sa-svojim-obiteljima/8040896/


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvatski-trgovacki-lanci-za-zabranu-rada-nedjeljom-zelimo-da-nasih-2000-djelatnika-medu-kojima-su-mahom-zene-provode-nedjelje-sa-svojim-obiteljima/8040896/

Lijepo od njih.
A unaprijed znaju da to nece proci.
Ali da je dobra fora, jest.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Pa ne pišem ja negativno, dapače.
Oni su deklarativno za to, ali isto tako smo svi savršeno svjesni da je vrlo mala vjerovatnost da to prođe zbog Konzuma i drugih, pa onda nije teško zauzimati se za ciljeve koji zvuče dobro, ali su neostvarivi. Barem ne u kratkom roku. Jer na osobnoj potrošnji građana visi GDP, a Vlada sigurno neće ugrožavati ovaj tanki rast tako nekim potezom. Razmislite malo…

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Osobno mislim da se trebaju dogovoriti veliki trgovački lanci o zabrani rada Nedjeljom.
Kad se oni dogovore, ostali, manji će samo popratiti velike.

Kako to na zapadu funkcionira, generalno Subota do 14.00 i šlus.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close