PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Od kada se računa one 2 godine za ne plaćanje poreza na KD..od prve kupnje ili zadnje…

svaka dionica posebno – first in – fitst out

ako si kupio 100 komada, pa 50, pa 25

– prvih 100 ti se racuna od dana kupnje 100 kom
– pa od dana kupnje 50 kom itd.
[/quote]
Do lipnja 2019…mi istiće 2 godine…za sve dionice…bit ću iskren…duboko se nadam da ću sa Pevec dionicama uspijeti poravnati minuse (od ostalih dionica)….i nakon toga dionice su za mene završena priča…hoće li biti happy end ili nightmare… odlučuje ova dionica…iskreno da za 2019 isplate 30kn dividende…350kn po dionici…da bi bio happy end..čekamo skupštinu… kolovoz 2019…

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/pevec-predstavio-nove-clanove-tima-najavio-povisice/

Ja ne razumijem zasto se pevec zalaze za ukidanje rada nedjeljom? Pa sami navode da ce izgubit oko 150 mil kn godisnje. Da nadoknadit ce ostalim danima , malo morgen.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

kada će PEVEC za svoje kupce imati na raspolaganju one metre od papira kao što imaju vani slična poduzeća?? Usluga je također komatozna… ono je kao u Jugi 1987.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

http://www.seebiz.eu/pevec-ocekuje-ove-godine-dobit-od-140-milijuna-kuna/ar-183158/

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

EPS 107,xx kn

Cijena na gledalici zamrznuta na 171,5

P/E 1,6

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/pevec-predstavio-nove-clanove-tima-najavio-povisice/

Ja ne razumijem zasto se pevec zalaze za ukidanje rada nedjeljom? Pa sami navode da ce izgubit oko 150 mil kn godisnje. Da nadoknadit ce ostalim danima , malo morgen.

Vjerovatno se zalaze za ukidanje na nacin da i drugi ne rade nedjeljom pa im je racinica da bi im se taj gubitak nedjeljom se nekako raspodjelio.

Ali vec najava dobiti za ovu godinu od 140 mil daje neku nadu da bi neka dividendica minimalna mogla opet biti s tom dobiti ne bi im bio problem izdvojit 30-40 mil za dividendu sta bi nama bilo nekih 15 tak %, iako to vise ovisi o rezultatima u sljedecoj godini

Ignore : renči


kada će PEVEC za svoje kupce imati na raspolaganju one metre od papira kao što imaju vani slična poduzeća?? Usluga je također komatozna… ono je kao u Jugi 1987.

Jedino pitanje koje ovdje golica je kada će skupština iduće godine?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

mene to ne golica jer nisam dioničar. nažalost. ali sam kupac i nejvejrojatno je loša usluga tamo.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

140mil kuna je EPS 108kn, ljepota

Koji grad koja poslovnica ?
Ja se nisam mogao pozalit na uslugu a obisao sam vise gradova. Ali primjedbe vjerujem da ce uprava saslusat


Usluga je također komatozna… ono je kao u Jugi 1987.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Pevec Rijeka, Škurinje.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Nema tu nitko računice ni država ni dobavljači ni kupci ni dionicari ni zaposlenici (jer su veće satnice za taj rad nedjeljom).
Samo crkva ima tu računicu.

Juka, 16.10.2018. u 19:18

Vjerovatno se zalaze za ukidanje na nacin da i drugi ne rade nedjeljom pa im je racinica da bi im se taj gubitak nedjeljom se nekako raspodjelio
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close