PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kladim se da pola branitelja jos i ne zna da ce dobiti dividendu :).
Veselim se njihovoj sreci kad vide na racunu ljepu i neocekivanu svotu novca.

a zamioslite samo njihovu sreću da odredeni hrvatoljupci i braniteljljupci nisu napravili to sto su napravili pa branitelj pero perić ustane jedno jutri i gle na zag vurzi 1c njegova dionica vrijedi 600 kn.

jedini problem je njegove dionice nisu na burzi. jer su neki majstori pobrinuli da nasamare neke branitelje

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

sjela dividenda na pbz!

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

Sjela bogme.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

E dobro su brzi.
Meni Erste jos nista

Upravo legla divka na Ersta

sjela i ZABA

Pevec cilja 2 milijarde kuna prihoda i podiže plaće

Tako se to radi.
Bravo dečki!
I cure.:-)

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Čestitam svim dividendašima na hrabrosti i ustrajnosti koja vam se isplatila!

I, jeste dobro zarakijali divku?
Ja više puta, feljtonski, od objave pa sve do isplate.;-);-)

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Legla divka na PBZ?

Na koji način se može doći do ovih dionica…koja bi sad bila realna prodajna cijena


Na koji način se može doći do ovih dionica…koja bi sad bila realna prodajna cijena

Ako je EPS za 2017 86 kn, a očekivani za 2018 preko 100 kn onda je bilo koja priča ispod 500 kn sada, a 1000 kn kad izađe na burzu naprosto smiješna.
To je moja procjena, a vi popljujte koliko god hoćete.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

New Report

Close